Odkazy

verze pro tisk

Profesionální úklid domácnosti

21. srpen 2012

Majitelé větších rodinných domů mají celkem dost starostí s pravidelným úklidem domácnosti. Neustále je potřeba utírat prach, luxovat, umývat okna udržovat v čistotě koupelnu, záchod a provádět další činnosti. Jakmile se úklid domácnosti zanedbá, nastane v domě nepořádek, který rozhodně nepřispívá k pohodlnému a komfortnímu bydlení. Pakliže z časových důvodů nestíháte domácnost uklízet sami, je dobré si na pomoc zavolat odbornou úklidovou firmu, která veškeré práce provede za vás.

Jak se pozná kvalitní úklidová firma

Spolehlivé uklízení domácnosti je hlavním krédem mnoha úklidových společností. Při výběru firmy bychom se však měli orientovat podle toho, jaké služby nabízejí. Kvalitní úklidová firma dokáže bez problémů zajistit mytí podlah, vysávání koberců, dezinfekci toalet a koupelen, kompletní úklid kuchyně. To vše patří mezi základní činnosti firmy. Některé společnosti dále nabízejí také umývání oken, praní a žehlení prádla, úklid místností po malování či stěhování a mnohé další služby. Spolehlivá úklidová firma se pozná mimo jiné i podle toho, že její zaměstnanci nosí kvalitní pracovní oděvy, to znamená, že vám dům nepřijdou uklízet v montérkách či zašpiněném tričku.

Úklid profesionály se vyplatí

Úklid domácnosti externí firmou samozřejmě něco stojí. Pakliže však nemáte problém s penězi, rozhodně se úklidová firma vyplatí. Ušetříte mnoho času, který byste jinak strávili drhnutím podlah či umýváním oken a luxováním. Firmy provádějí také čištění různých specifických materiálů. Pakliže se například ve vašem domě nachází obkládka z travertinu, je lepší její leštění a čištění nechat na odbornících, neboť jinak může dojít k poškození obkladového kamene. Totéž platí například i při čištění křehkých a drahých věcí, jako jsou lustry apod.

V ceně by nemělo chybět pojištění majetku proti poškození

Spolehlivá úklidová firma v rámci vám nabídnuté ceny zahrne nejen obhlídku prostor a dopravu svých zaměstnanců, ale také pojištění proti případnému poškození majetku, ke kterému samozřejmě může shodou náhod dojít. Kromě jednorázových úklidů si lze firmy najmout i na pravidelné ( týdenní, měsíční či třeba čtvrtletní) úklidy.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!