Odkazy

verze pro tisk

Pražský Hloubětín má novou relaxační zónu

21. listopad 2013

Současní i budoucí obyvatelé městské části Praha 9 mají důvod k radosti. Vznikla zde totiž nová relaxační a klidová zóna, kde budou moci trávit svůj volný čas. Místo se jistě stane příjemným pro celé rodiny s dětmi, ale také pro milovníky přírody, procházek a sportovních aktivit.

Renovace oblasti v okolí Hořejšího rybníka

Park Hloubětín se nachází v blízkém okolí Hořejšího rybníka. Dříve zde byl zdevastovaný areál. Ten se nyní proměnil na mnohem přívětivější místo.

V parku, který revitalizovala městská část Praha 9, vznikly nové stezky pro chodce a také cyklostezka, která je napojena na páteřní pražské cyklostezky.

Zároveň zde došlo k obnovení koryta říčky Rokytky a rekonstrukci starého Kejřova Mlýna, na niž dohlížel tým památkářů.

Spousta zeleně

Park Hloubětín, v jehož blízkosti staví společnost JRD Nové byty Praha 9, se tak rázem stal místem, které bude ideálním místem pro trávení volného času všech místních obyvatel. Došlo zde také k náležité úpravě a výsadbě zeleně, takže park je pěkný i z hlediska přírody.

Skvělé místo k bydlení

Výhodu mají ti, kteří zde již bydlí. Nový pak si jistě nemohou vynachválit. Tato oblast Prahy 9 se rázem stala vynikajícím místem pro bydlení a život. Truchlit však nemusí ani ti z vás, kteří zde ještě nebydlí.

JRD v současnosti realizuje Novostavby Hloubětín, kde je stále k dispozici několik volných bytových jednotek. Jedná se o bydlení v energeticky pasivních domech, které jsou tak vyhovující z hlediska dnešních moderních trendů. Tyto nové byty Praha 9 jsou v těsné blízkosti nově vzniklé relaxační a sportovní oblasti – parku Hloubětín. Obyvatelé to sem budou mít ze svých nových domovů jen pár vteřin chůze.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!