Odkazy

verze pro tisk

Postele do ložnice z kvalitních dřevin

27. listopad 2012

Ložnice je místností, kde trávíme třetinu dne. Spánek je pro náš organismus nesmírně důležitý, jedině tak totiž dokáže načerpat ztracenou energii, unavené tělo si během něj odpočine. Abychom se však v naší ložnici mohli skutečně pohodlně a vydatně vyspat, je zapotřebí zde mít kvalitní postel.

Při výběru postele do ložnice se zaměřme nejen na její rozměry, ale také na to, z jakých materiálů je vyrobena. Levné postele často bývají vyrobeny z nevhodných materiálů. Kvůli tomu jsou pak nepohodlné a snadno se poškodí. Zvláště ti z nás, kteří v posteli rádi tráví hodně času, by asi nebyli rádi, kdyby se pod nimi postele po pár měsících rozložila a bylo by ji zapotřebí vyměnit za novou. Investice i do levné postele by tak přišla hodně draho.

Kovové postele se do domácí ložnice příliš nehodí

Designové postele se dnes vyrábějí z mnoha materiálů. Někteří výrobci na trh dodávají robustní postele, které mají kovovou konstrukci. Tyto postele však nejsou příliš vhodné do klasické domácnosti. Jsou sice stabilní, nicméně jejich nohy mohou při pohybu snadno poškodit koberec v ložnici, případně poškrábat parkety nebo jiný typ podlahy, který v místnosti na zemi máme.

Dřevěné postele poskytují maximální komfort pro spánek

Z tohoto důvodu je lepší si domů pořídit dřevěné postele. I ty se vyrábějí v mnoha provedeních. Odborníci doporučují pořídit si postele z kvalitních a odolných dřevin. Osvědčené jsou v tomto směru třeba bukové či dubové postele, případně také postele ze smrku. Kromě těchto typických českých dřevin se dají pořídit i postele, které jsou vyrobeny z exotičtějších dřevin. Skvělé jsou pak postele z masivu, které jsou mimořádně odolné a poskytují dokonalý komfort i osobám s větší tělesnou hmotností. Na posteli z masivu můžete dovádět i se svým partnerem, aniž byste měli strach, že se pod vámi rozboří.

Kolekce Prospanek

Kvalitní a levné postele ze dřeva prodává internetový obchod Prospanek.cz. Ten nabízí jak klasické dřevěné postele, tak i postele z masivu, z typicky českých dřevin- buku, smrku a dubu. V nabídce obchodu naleznete také speciální kolekci postelí Prospanek, které mají originální a moderní design a jsou poskytovány za velmi příznivé ceny.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!