Odkazy

verze pro tisk

Nastal vhodný čas na pořízení nového bydlení

8. prosinec 2011

Vzhledem k výhodným podmínkách v oblasti hypoték je v těchto měsících ideální si pořídit nové bydlení. Moderní byty v Praze jsou k dostání za přijatelné ceny, hypotéky na nové bydlení navíc mají rekordně nízké úrokové sazby.

Sekyra Group

Developerská společnost Sekyra Group Real Estate, která se specializuje na realizaci a prodej bytů Praha, v současné době nabízí volné bytové jednotky hned v několika lokalitách. Všechny rezidenční domy, které jsou pod stavěny s účastí této společnosti, se vyznačují moderní a nadčasovou architekturou, klidným prostředím a prostornými bytovými jednotkami, které dokáží uspokojit i náročnější klientelu.

Aktuální rezidenční projekty Sekyra Group - nové byty v Praze

Mezi aktuální developerské projekty Sekyra Group se řadí kupříkladu výstavba obytného souboru v Dolních Počernicích. V rámci tohoto projektu vzniká celkem 60 bytových domů. V domech jsou k dispozici mimo jiné i společné podzemní garáže. Vysoký standard tohoto rezidenčního sídla zvýrazňuje i fakt, že se jedná o nízkoenergetické byty, u nichž byla použita zvýšená dimenze tepelných izolací obvodových konstrukcí domu, nechybí ani kvalitní okna s trojskly a šestikomorovým rámem.

Další nové byty Praha, které realizovala či realizuje společnost Sekyra Group, se nacházejí v lokalitě Praha 4 Opatov. Tato novostavba bude mít celkem 182 bytových jednotek. Lokalita je v blízkosti metra C ( stanice Opatov). Jednotlivé byty mají velikost od 1+kk až po 5+kk.

Zvýhodněné zaváděcí ceny

Nové byty v Praze lze získat i za velmi výhodných podmínek, společnost Sekyra Group totiž některé bytové jednotky nabízí za zvýhodněné zaváděcí ceny. Moderní bydlení v atraktivních lokalitách v Praze se tak může stát pro mnohé splněným snem.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!