Odkazy

verze pro tisk

Nábytek z umělého kamene corianu je vhodný pro koupelny a kuchyně

19. únor 2014

Při zařizování kuchyně či koupelny, tedy místností, kde je potřeba zvážit zejména praktičnost nábytku, se nebojte využívat moderní materiály. Mezi ně patří corian.

Obliba tohoto materiálu neustále roste. Pro své návrh koupelen a kuchyní s nimi počítají i mnozí renomovaní bytoví architekti a odborníci na design.

Corian má skvělé vlastnosti, právě díky nim se dá vytvořit luxus koupelna a kuchyně, která bude ozdobou vaší domácnosti.

Co je corian?

Corian je moderním materiálem. Jedná se o umělý kámen, který se vyrábí ze směsi minerálů a pevné pryskyřice. Díky tomu má skvělé vlastnosti z hlediska tvarovatelnosti.

Povrch corianu je velmi jemný. Co na něm ale lze zejména vyzdvihnout je fakt, že je neporézní. Jeho předností je tak vysoká odolnost a logicky vzato i dlouhá životnost. A to jsou právě ideální vlastnosti pro to, aby mohl být využit v prostoru kuchyně nebo koupelny, tedy v místnostech, kde je potřeba klást zvýšené požadavky na kvalitu materiálů a jejich odolnost vůči vlhkosti.

Corian je zcela nezávadným materiálem. Navíc má minimální požadavky na údržbu. Nábytek do luxusní koupelny, u něhož je použit tento umělý kámen, tak dlouho vydrží v původním atraktivním vzhledu.

Luxus pro vaši koupelnu a kuchyň

Pokud přemýšlíte o vytvoření skutečně krásné koupelny či kuchyně, v níž bude luxusní nábytek, určitě zkuste kontaktovat firmu, která při výrobě nábytku používá právě corian.

Jako tip vám mohou doporučit firmu Le Bon, jež je v současné době jedním z předních výrobců luxusního nábytku. Provádí také kompletní návrhy koupelen, a to i s využitím umělého kamene corianu.

O jeho přednostech již nyní víte, takže sami uznáte, že je tento materiál pro vaši domácnost mimořádně vhodný a užitečný.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!