Odkazy

verze pro tisk

Na zahradách rodinných domků se musí najít místo na venkovní zapuštěné bazény

28. leden 2016

Vlastníte rodinný dům, jehož součástí je také alespoň trochu prostorná zahrada? Pak na ní nesmí chybět zahradní bazén. Ptáte se proč? Důvodů se najde hned několik.

Venkovní bazén přispěje k vašemu pohodlí

Venkovní bazén je chloubou každého majitele rodinného domu, který do něj investoval. Může se v něm koupat vždy, kdy se mu zachce a dovolují mu to přírodní podmínky. Nemusí chodit někam na plovárnu. V letních měsících jde o neocenitelný doplněk zahrady. Jen díky němu přežijete třeba taková vedra, jaká panovala v létě 2015.

Zatraktivní pozemek a zvýší jeho cenu

Venkovní zapuštěné bazény, které jsou na zahradě nainstalované nastálo, zvyšují atraktivitu pozemku, ale i jeho kupní cenu. To se vám může do budoucna hodit, pokud byste například chtěli pronajímat část domu, případně se stěhovali do jiného domova a ten stávající prodávali. Klasické či třeba moderní oválné bazény se dají pořídit už od několika málo desítek tisíc korun, hodnota nemovitosti však díky nim vzrůstá daleko více, mnohdy dokonce klidně až o sto a více tisíc korun. To určitě není zanedbatelný důvod, proč je vhodné si na pozemku před domem postavit vlastní venkovní bazén.

Zapuštěný bazén z plastu vám firma postaví za pár dní

Zahradní zapuštěné bazény si rozhodně nemusíte stavět sami. Moderní varianty si prostě jednoduše objednáte o prodejce. Ten pak zajistí i kompletní realizaci. Stavba oblíbených plastových bazénů trvá pár dnů.

Rozhodně se tak nemusíte obávat toho, že budete mít celé léto rozkopanou zahradu, po které vám budou běhat desítky dělníků. To by možná platilo v případě, že byste se rozhodli pro stavbu klasické betonového bazénu. Ty jsou však už v dnešní době spíše přežitkem, přednost mají jednoznačně plastové bazény. Nejen díky snadnější montáži, ale i díky nižší ceně.

Nejlevnější zapuštěné bazény dnes stojí kolem 20 – 30 tisíc. Uznejte sami, že za takovéto peníze betonový bazén asi těžko postavíte.

Komerční sdělení

-fil-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!