Odkazy

verze pro tisk

Modernizace kuchyně

27. srpen 2012

Aby prostor kuchyně působil kompaktně, je dobré její modernizace provést kompletně. To znamená, že bychom si měli zpracovat přesný plán, jaký nábytek a spotřebiče zde budou. Každý nábytek je vhodné umístit tak, aby při práci v kuchyni co nejméně překážel a přitom byl “po ruce” tak, abychom se během vaření příliš nenaběhali. Z prostorového hlediska je důležité také popřemýšlet o tom, zda do kuchyně umístíme klasický jídelní stůl, nebo dáme přednost barovému stolku.

Před samotnou realizací si nechte vyhotovit detailní grafický návrh kuchyně

Takovéto detaily je nejlepší řešit ve spolupráci s profesionálními kuchyňskými studii, jejichž pracovníci dokáží velmi dobře využít prostor kuchyně a veškerý nábytek umístit tak, aby co nejlépe vystihoval charakteristiku této místnosti a potřeby jejích uživatelů. Mnohé společnosti vyrábějí přímo kuchyně na míru, kdy vám vypracují odborný 3D grafický návrh, na základě něhož budete mít jasnější představu o tom, jak by vaše zmodernizovaná kuchyně mohla po rekonstrukci vypadat.

JN interiér - kuchyně na míru

Kuchyně na míru realizuje česká společnost JN interiér. Tato firma má se zpracováním kuchyní na míru bohaté zkušenosti. Dokáže vyhotovit kuchyně přesně dle potřeb a požadavků jednotlivých zákazníků. Součástí spolupráce s firmou je vyhotovení grafického návrhu, který řeší veškeré detaily. Souběžně s tímto návrhem je klientovi vypočítán také cenový rozpočet. Po schválení je návrh realizován, a to včetně montáže nábytku a zapojení spotřebičů.

Společnost JN interiér kromě realizací kuchyní na míru vyrábí na přání zákazníků také vestavěné skříně. Ty lze využít například v obývacích pokojích, předsíních či ložnicích. Hodí se do větších i menších prostor.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

ZWyKtZCg0AI

neděle, 7. srpen 2016
20:46

Whoa, whoa, get out the way with that good inrmooatifn.


posted by: ZWyKtZCg0AI (lfoz9qn46db(a)outlook.com) [Odpovědět]