Odkazy

verze pro tisk

Moderní záclony do kuchyně

10. leden 2011

Vždy se snažíme o to, aby náš dům či byt vypadal pokud možno co nejlépe. Jedním z prvků, které dolaďují celkový design kuchyně, jsou záclony a závěsy, které mají nejen dekorační funkci, ale slouží rovněž jako efektivní stínící prvek vůči dennímu světlu. Zvláště v těch místnostech, které jsou po většinu dne na sluneční straně, se pořízení záclon či závěsů velmi vyplatí.

Díky široké nabídce si vybere každý

Oproti minulým létům dnes máme na výběr z mnoha druhů těchto produktů. Výrobci rovněž nabízejí nepřeberné množství materiálu, ze kterého jsou záclony a závěsy vyráběny. Výhodu tak máme v tom, že si můžeme opravdu vybrat přesně ten typ stínícího materiálu, který se nám líbí. Barevná rozmanitost záclon a závěsů nám tak zpestří naše obydlí, do každé místnosti si můžeme vybrat jinou barvu a typ tak, aby dokonale ladil se zbytkem interiéru.

Při výběru vhodných záclon si tak můžeme vybrat například záclony tkané nebo pletené s moderními dekoračními vzory. Ty jsou obecně stále nejoblíbenějšími mezi zákazníky. Na výběr máte pletené záclony s různou velikostí pro ně typických ok, které pak s různou intenzitou propouštějí světlo do místnosti. I co se týče rozměrů dnes neodejde zákazník z prodejny zklamán. Obvykle se pořizují záclony a závěsy ve velikostech od 30 cm až do několika metrů.

Co třeba korálkový závěs?

Kromě záclon se také dají pořídit pěkné a moderní závěsy. Ty jsou sice spíše dekorativním prvkem narozdíl od záclon, jež se používají takřka výhradně ke svému prvotnímu účelu, tedy stínění, ale i závěs bez problémů splňuje tuto důležitou funkci. Jako ideální dekorace do kuchyně slouží třeba korálkové závěsy , které můžeme použít například místo dveří oddělujících jednotlivé místnosti. Nejenže tím ušetříme prostor, ale dáme našemu bytu zvláštní, skoro až exotický nádech.

Tím, že je dnes na výběr z mnoha druhů záclon a závěsů, je samozřejmě také velký rozdíl v cenovém rozpětí těchto výrobků. Jistě není na škodu se poradit s odborníky a porozhlédnout se například u různých internetových prodejců, kteří se na prodej závěsů a záclon specializují. Rozhodně se však nemusíte obávat, že byste nenašli žádnou vhodnou záclonu či závěs, které by padli přesně na míru do Vašeho moderního bydlení.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!