Odkazy

verze pro tisk

Malování kuchyně a dalších místností v domě

11. srpen 2011

Aby naše kuchyně vypadala opět krásně a moderně, bude potřeba ji vymalovat. Zdi kuchyně je potřeba malovat častěji nežli ostatní části domu, neboť více trpí tím, že se zde pravidelně vaří.

Jaké vlastnosti nesmí u barev na malování chybět

Pro malování kuchyně i dalších místností si zvolme vždy kvalitní barvu, která bude dostatečně stálá, sytá a hlavně paropropustná. Zakoupit si lze například barvy Dulux, které všechny tyto vlastnosti mají a hodí se pro malování všech druhů interiérů, respektive jejich zdí.

Barvy Dulux

Barvy Dulux vynikají oproti mnohým konkurenčním výrobkům tím, že mají vynikající krycí schopnosti, snadno se nanáší a umožňují zdem pořádně „dýchat“, což prodlužuje dobu, po kterou nemusíme malování kuchyně a dalších místností provádět znovu.

Novinka - barvy Dulux COW

Novinkou od této značky jsou barvy Dulux COW, které lze pořídit v celkem třiceti odstínech. Balení barev Dulux COW se prodává buď po 2.5l nebo 5l. Barvy Dulux COW se hodí opravdu na všechny druhy zdí. Nejenže je tak můžeme využít pro malování na klasickou omítku či sádrokarton, ale bez problémů se dají nanést také na papírové tapety či tapety ze skelného vlákna. Jejich vysoká kvalita zaručuje, že nově vymalovaná kuchyně bude vypadat opravdu skvostně a svěže.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!