Odkazy

verze pro tisk

Luxusní bydlení v Praze 6 - Břevnov

1. duben 2010

Pojem luxusní bydlení je poměrně hodně široký, ať už jej však vnímáme jakkoliv, vždy by takovéto bydlení mělo splňovat alespoň několik základních kritérií.

Co by mělo moderní bydlení mít

V první řadě by luxusní byty měly být dobře situované. Jen těžko si představíme moderní, luxusně zařízený byt a dům, v jehož okolí bude naprostý nedostatek sociálního zázemí, budou zde chybět komunikace, zeleň, obchody, v blízkosti pak také třeba kulturní vyžití a podobně.

Samotné luxusní bydlení by pak rozhodně mělo být dostatečně prostorné a maximálně tohoto prostoru využívat. Neměly zde samozřejmě chybět tradiční i moderní technické věci, samozřejmostí je kvalitní a energeticky nenáročné bydlení.

Usedlost Šafránka

Luxusní byty se dají nyní pořídit i v Praze. Byt Praha v usedlosti Šafránka, splňuje ta nejpřísnější kritéria pro výběr luxusního bytu. Usedlost Šafránka se nachází v městské části Praha 6 Břevnov. Byty jsou situovány do historického komplexu, který byl kompletně rekonstruován. Samozřejmostí pro tyto luxusní domy je dobré napojení na komunikaci, každý byt má k dispozici hlídané parkoviště, o správu bytů se stará pověřený správce. Nechybí zde ani ostraha objektu, která je zajištěna jak kvalitním kamerovým systémem, tak i stráží, která na bezpečnost majitelů bytů dbá 24 hodin denně.

V blízkosti usedlosti Šafránka se nachází nemocnice, obchodní centrum ,metro, ale také například golfové hřiště, kde je možné relaxovat při hře.

Bydlení na Šafránce

Ubytování na Šafránce, které je nyní zájemcům určeno k prodeji, rozhodně splňuje všechna kritéria a jedná se opravdu o velmi zajímavé a luxusní bydlení. V samotném areálu usedlosti Šafránka můžete využívat například vinného sklepu, bazénu či sauny. Majitelé si nemusejí dělat hlavu a ni s úklidem rezidence, neboť o pravidelný úklid se stará najatý správce.

Usedlost Šafránka je velmi pěknou lokalitou, která rozhodně potěší a nadchne.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

SMRL13t949p2

sobota, 18. březen 2017
15:14

You know what, I'm very much inclnied to agree.


posted by: SMRL13t949p2 (baoz1tk6pw(a)outlook.com) [Odpovědět]