Odkazy

verze pro tisk

Látkové rolety do kuchyně představují praktické řešení

6. březen 2012

Nechcete, aby Vám koukali sousedé pod pokličku nebo rovnou do talíře? Látkové rolety do kuchyně Vám zajistí potřebné soukromí. Na rozdíl od záclon, rolety nechytají nežádoucí pachy ani prach.

Rolety nedrží pach ani prach

Přestože se kuchyně během posledních desetiletí po estetické stránce stala plnohodnotnou součástí reprezentativních prostor interiéru, stále patří mezi tzv. špinavé místnosti, kde kromě přípravy pokrmů provádíme celou řadu dalších prací nezbytných pro fungování domácnosti. Během vaření, smažení a pečení vznikají výpary, jejichž pozůstatky se drží v záclonách a závěsech. V tomto ohledu představují látkové rolety do kuchyně mnohem praktičtější řešení než klasické záclony. Nedrží se v nich totiž pachy, a pokud si navíc pořídíme rolety do kuchyně opatřené systémem DustBlock, tj. speciální úpravou, která znemožňuje prachu a dalším nečistotám usazovat se na povrchu rolet, tak ani prach. A pozor, když na to přijde, látkové rolety lze také prát.

V současné době si můžete vybrat z celé řady barevných odstínů a kombinací z velmi kvalitních materiálů, ze kterých si vybere opravdu každý.

Vybrat si můžete celkem z 8 provedení rolet, jejichž konstrukce je kovová nebo plastová, materiál obsahuje skelné vlákno, které je odolné proti propustnosti slunečního záření a obsahuje UV filtry. Rolety jsou ze zdravotně nezávadných materiálů a mají stálobarevné provedení a dlouhodobou životnost.

Široká paleta barevných odstínů

Díky široké paletě barevných odstínů, které nabízí současný trh látkových rolet, můžete ty své perfektně sladit s designem svého kuchyňského interiéru. Bytoví designéři doporučují optimistické barvy a teplé barevné odstíny, jako je žlutá nebo oranžová. Tyto barvy jsou vhodné také do jídelny. Více fotografií a informací o roletách najdete na stránkách www.rolrols.cz, kde si můžete nechat zaslat také nezávaznou nabídku pro Vaše rolety.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!