Odkazy

verze pro tisk

Kusové koberce

30. květen 2014

Vybavujete domácnost a rádi byste pořídili kvalitní kusové koberce? S výběrem Vám ochotně pomůže společnost Vopi, která se už řadu let zaměřuje na dodávání a výrobu levných koberců, autokoberců gumových i textilních. V nabídkovém katalogu naleznete také bohatou škálu dětských koberců a rohožek. Koberce od Vopi jsou vhodné k umístění, jak do domácností, tak do obchodních a kancelářských prostor.

Při výběru kusového koberce berte ohled na více věcí

Kusové koberce moderní je možné si vybrat v netradičním extravagantním, tak klasickém provedení. Při výběru vhodného koberce vždy záleží na Vašem vkusu, prostorových dispozicích místnosti, kam chcete koberec umístit, stejně jako na tom, jak je daná místnost vybavena. Vopi disponuje rovněž bohatou škálou barev. Velké oblibě se těší zejména kusové koberce Armoni. Pro tyto koberce jsou typické jednoduché vzory s pestrými barvami. Ideální jsou zejména pro pokrytí podlah v obývacích pokojích, ložnicích i pokojích pro hosty. Originalita těchto koberců spočívá zejména v ručně střiženém vlasu. Právě tyto ručně střižené vlasy dodávají koberci elegantní vzhled. S kusovými koberci od Vopi si splníte svůj sen o pohodlné domácnosti.

Barvy, které vás dostanou

Potrpíte-li si na jednoduchost barev, pak Vás nezklame kusový koberec Duo. Vopi nabízí tento typ koberce v pěti barevných provedeních. Záleží tedy pouze na Vás, zda upřednostníte čokoládovou, šedou, perleťovou, fialovou nebo vínovou barvu. Kusové koberce Flash představují jedinečnou pokrývku podlah do chodeb, kuchyní i dětských pokojíků. Prostorovost Vašeho obývacího pokoje bez pochyb zvýrazní také koberce Hope. Konkrétní nabídku naleznete na této webové adrese: www.vopi.cz.

Komerční sdělení

-pok-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!