Odkazy

verze pro tisk

Kouzlo vestavěné skříně: Praktický a elegantní nábytek do domácnosti

21. únor 2014

Vestavěné skříně jsou v oblasti bytového nábytku v poslední době doslova hitem. Jejich kouzlu podléhá stále více majitelů domácností. A není se čemu divit, vždyť vestavěné skříně působí velmi elegantně a zároveň jsou mimořádně praktické. Hodí se přitom téměř do všech místností. Čím tento typ nábytku tak uchvacuje i mnohé bytové architekty a designéry?

Dostatek úložného prostoru je zejména v domácnostech, kde bydlí více lidí, velmi důležitý. Jen si představte, že byste například pro čtyřčlennou rodinu měli jen jednu větší šatní skříň. Jen těžko by se do ní vešlo vše, od kabátů, přes lehké bundy až po kalhoty.

Maximální využití prostoru v mítnostech

Jenže co dělat, když doma zkrátka není tolik místa, abyste sem mohli bez problémů umístit více skříní? Stačí si zde nechat instalovat vestavěné skříně. Je to logické. Zdaleka totiž nezabírají tolik prostoru jako běžné volně stojící skříně. Tím, že jsou realizovány přímo na míru, nevzniká zde žádný zbytečně volný prostor u stěn a stropů, je využit doslova do posledního centimetru. A to je jedno z hlavních kouzel a důvodů, proč jsou vestavěné skříně tolik populární.

Ladnost a styl

Kouzlo tohoto typu nábytku ale spočívá také v tom, že vestavěné skříně mnohem lépe zapadnou do místností. Stačí zvolit vhodnou barvu a materiály. Ideální je, pokud s vestavěnými skříněmi počítáte už ve chvíli, kdy si byt teprve zařizujete, pak zapadnou do celkového designu bytu ještě lépe. Určitě tak o nich uvažujte, hodláte-li se pustit třeba do přestavby ložnice nebo realizace kuchyně na míru. Mimochodem, právě kuchyně na míru vám vyhotoví společnost JN Interier. Tato zkušená firma už vytvořila celou řadu interiérů. Sami se o tom přesvědčíte, pokud se podíváte do její fotogalerie kuchyní.

Pro vestavěné skříně by se dala najít i další pozitiva, kupříkladu také fakt, že jsou díky propracovanější konstrukci mnohem stabilnější a tím pádem také poslouží mnohem déle nežli klasické skříně. Už jen výčet výše uvedených aspektů vás ale jistě zaujal. Objednejte si domů vestavěné skříně. Získáte tím kvalitní a maximálně funkční nábytek. Co vy na to?

Komerční sdělení

-sad-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!