Odkazy

verze pro tisk

Koupelnový nábytek z Brna

18. únor 2014

Ve starších panelových bytech, které pamatují ještě minulé století, je často vybavení koupelen již značně nevyhovující. Materiály, které se totiž v minulosti používaly, již z dnešního hlediska nejsou vhodné, projevuje se na nich také věk. Proto mnozí z vás jistě přemýšlí o tom, že prostor koupelny zrenovují.

Renovace koupelny se dá provést kompletně, někdy však stačí pořídit nový nábytek. Už jen výměnou nábytku docílíte toho, že koupelna bude rázem vypadat svěžeji a moderněji.

Kompletní rekonstrukce koupelny zahrnuje mnoho prací. Teprve poté, co máte opravou vodoinstalaci, stěny a odpady, můžete se pustit do sestavování nábytku. Koupelnový nábytek by měl být především praktický tak, abyste v místnosti měli k dispozici vše, co potřebujete ke každodenní hygieně.

Základní nábytek do koupelny

Kromě základního vybavení, mezi něž patří umyvadlo a vana či sprchový kout, je vhodné do koupelny pořídit také další druhy nábytku. Neměly by zde chybět poličky a skříňky, do nichž uskladníte veškeré potřeby, ručníky, ale také třeba použité prádlo, které čeká na vyprání. Dále pak určitě nezapomeňte na zrcadlo, případně zrcadlovou toaletní skříňku.

O výrobci nábytku Le Bon

Pokud vždy dáváte přednost českým výrobkům, pak je potěšitelné, že na tuzemském trhu funguje několik firem, které nábytek do koupelny vyrábějí. Jednou z nich je také společnost Le Bon. Tento výrobce dodává na český trh kvalitní koupelnový nábytek již od roku 1996.

Navrhuje a realizuje klasický bílý nábytek. Reaguje ale také na rostoucí poptávku po barevnějších variantách, takže u firmy můžete pořídit i nábytek do koupelny v jiných, klidně i méně tradičních barvách.

Rychlá dodávka zboží

Le Bon vyrábí nábytek, který se vám při rekonstrukci koupelny bude jistě náramně hodit. Velká část produktů je skladem, zejména v bílém provedení. Výroba nábytku probíhá v Brně. Pokud si jej nevyzvednete přímo, bude vám na základě objednávky doručen na vaši adresu, a to maximálně do několika týdnů v závislosti na tom, zda bude na skladě.

Le Bon je zárukou kvality a preciznosti. Rekonstrukce koupelny s využitím nábytku od této firmy tak jistě dopadne dle vašich představ. Již za několik týdnů se můžete mýt v nově zařízené koupelně, která dá zapomenout na starou nevzhlednou místnost, kterou jste užívali doposud.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!