Odkazy

verze pro tisk

Každá kuchyň si zaslouží moderní nábytek

11. říjen 2016

V minulosti byla kuchyně především místem, které mělo zejména funkční charakter. Nějaký moderní design a originální prvky nebyly zrovna na pořadu dne. Hospodyňka měla mít k dispozici potřebné prostředky, jež jí napomáhaly k vaření, pečení, smažení a jiným druhům přípravy jídel. Dnes je situace úplně jiná, jelikož kuchyně jako místnost je díky propojení s jídelnou a obývacím pokojem mnohem více na očích. My se proto soustředíme na nábytek, který by v jejím interiéru neměl chybět…

Elegantní kuchyňská linka

O faktu, že krásná kuchyňská linka představuje středobod celé kuchyně, není třeba nijak zdlouhavě diskutovat. Nejdůležitější je u ní volba toho správného odstínu, který dokáže s okolím perfektně korespondovat. Moc hezké jsou například kuchyňské linky v provedení slonová kost, jež se vyznačují krémovou bílou barvou. Dekor nebije do očí a dá se dokonale sladit se všemi možnými odstíny podlahy. Jestliže spíše preferujete tmavou, pak není od věci volit variantu wenge, případně nějakou jinou třeba i do černé barvy. V každém případě počítejte i s kováním a ostatními doplňky.

A co posezení v kuchyni?

V dobách dřívějších se do interiéru kuchyně běžně dávaly menší subtilnější rohové sedací soupravy. Dalo by se říct, že se jednalo spíše o jakési lavice. Dnes už ale minimalistické provedení interiérů jednoznačně velí pro absenci takovýchto sedacích kolosů. Stačí pouze propojit kuchyni s jídelnou nebo obývacím pokojem a každý si najde místo právě na sedačce v obýváku či v jídelně u stolu.

Ostatní nábytek již není zapotřebí

Jak již bylo řečeno, méně někdy znamená více, a proto není zapotřebí integrovat do kuchyně ještě další nábytek. V rámci kuchyňské linky totiž máte všechno. Jsou v ní zabudovány spotřebiče a úložného prostoru nabídne také dostatek. Ať už potřebujete jakékoli vybavení kuchyně za výhodnou cenu, podívejte se do eshopu Nábytek-Elegance.cz a určitě si vyberete.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

22pFlfCtku

neděle, 19. březen 2017
02:53

this worked, did1Rn7;t even realize there was a problem until we added a win 7 64 workstation to sbs network, then trying to get sbs to update windows update services started giving the above mentioned error.thanks again.


posted by: 22pFlfCtku (9ac6l6n2ipm(a)outlook.com) [Odpovědět]