Odkazy

verze pro tisk

Kachlová kamna: efektivní a levné vytápění domácnosti

13. březen 2013

Domácnosti se v poslední době navracejí k topení v krbových kamnech. Klasická kachlová kamna, která ještě před několik lety byla k vidění tak maximálně v rekreačních objektech, jsou dnes stále častěji využívána i v běžných rodinných domech. Důvodů, proč tomu tak je, lze najít hned několik.

Ekonomické vytápění

Kachlová kamna jsou především velmi ekonomickou alternativou vytápění objektů. Oproti běžným topidlům totiž spotřebují méně paliva, což se příznivě odráží na nákladech za vytápění. Uvádí se, že úspora za vytápění může při používání kachlových kamen činit až padesát procent, což je v době, kdy dochází k neustálému nárůstu cen energií významné číslo.

Kachlová kamna jsou velmi efektivní

Kachlová kamna si však majitelé nepořizují jen kvůli úspoře peněz, koneckonců jejich pořízení není zas až tak levnou záležitostí, zvláště jedná-li se o kachlová kamna, která mají vytápět celý objekt. Co je však pozitivní- kachlová kamna mají vysokou účinnost spalování. Dá se v nich přitom topit klasickým dřívím, stačí jej mít dobře připravené, k čemuž se dají použít například i drtiče větví. Kachlová kamna jsou také ekologickým řešením, při jejich užívání nevzniká příliš mnoho zplodin ( samozřejmě záleží na kvalitě paliva). V neposlední řadě lze ocenit i fakt, že kachlová kamna zbytečně nespotřebovávají vzduch v místnosti, kde je tak lépe dýchatelné prostředí.

Prodejce kachlových kamen

Klasická kachlová kamna nabízí tradiční prodejce zahradní techniky a produktů do domácnosti- Mountfield. Kamna si lze objednat přímo přes webové stránky mountfield.cz. V nabídce naleznete kachlová kamna od předních výrobců, která se vyznačují vším, co jsem uvedl výše. Mají vysokou spalovací účinnost a výhřevnost, navíc jsou i velmi elegantním řešením pro domácnost. Moderní kachlová kamna se stanou ozdobou interiéru.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!