Odkazy

verze pro tisk

Jak postupovat při pořizování kuchyně do novostavby

27. říjen 2012

Před koupí nového bytu je dobré si důkladně projít jednotlivé místnosti a zjistit, jak jsou situovány. Zaměřit bychom se přitom měli zejména na prostor kuchyně, která je jednou z nejdůležitějších místností v domácnosti.

Při prohlídce bytu, který chcete koupit, se zaměřte také na prostor kuchyně

Už při pouhé prohlídce bytu je vhodné se přesvědčit o tom, jakým způsobem bude možné prostor kuchyně zařídit. Důležité je zjistit, jak půjde nainstalovat kuchyňskou linku, případně jaké spotřebiče budou do nové domácnosti vhodné. Zajímat bychom se měli mimo jiné i o to, zda je do kuchyně možné nainstalovat plynové spotřebiče, nebo zde vše bude fungovat na elektrický proud. Tyto otázky bychom rozhodně měli řešit ještě před tím, než nemovitost koupíme.

Zařízení kuchyně

Při zařizování kuchyně je nejdůležitější zvolit správné rozměry kuchyňské linky a umístit ji tak, aby byla v dosahu elektřiny a případně také plynu. V některých nových bytech, které jsou na prodej , je již kuchyňská linka zařízena, v tom případě pak máme usnadněnou práci, stačí si zkontrolovat, zda je kuchyňská linka funkční a zda nám zcela vyhovuje.

Prodej bytů v Praze

Developerská společnost GEOSAN DEVELOPMENT, která realizuje prodej bytů v Praze, v současné době nabízí byty Zahradní město, které se nacházejí na Praze 10, poblíž městského parku Botič-Milíčov. Jde o projekt, který nese název Zelený Botič. K dispozici je zde několik desítek nových bytů, které splňují veškeré požadavky na moderní bydlení.

Pořízení kuchyňské linky do nového bytu

Pakliže se vrátíme ke zmiňované problematice zařizování kuchyně, pak společnost GEOSAN DEVELOPMENT nabízí zajímavou akci, která se vztahuje právě na prodej bytů v Praze. Pakliže si pořídíte jeden z bytů, dostanete jako bonus poukaz na kuchyňskou linku za 100.000 Kč, a to za pouhou 1 Kč. Díky tomu tak vyřešíte nejen otázku nového bydlení, ale budete mít zároveň o jednu starost míň - ve vašem novém bytě v Praze budete mít krásnou novou kuchyňskou linku.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!