Odkazy

verze pro tisk

Inspirace pro vzhled moderní kuchyně - Kuchyňský návrhář

22. březen 2011

O tom, jak by měla vypadat moderní a vkusně zařízená kuchyně, by se mohly vést hodinové dialogy. Každý má samozřejmě jinou představu o tom, jak by si svoji kuchyni zařídil, nicméně málokdo se opravdu do rekonstrukce stávající kuchyně pustí.

Poraďte se, jak by měla kuchyně vypadat

Pakliže už se někdo rozhodne, že si udělá kuchyňský prostor přesně dle svých představ, pak vlastně zjistí, že neví, jak na to. Naštěstí se může kdykoliv obrátit na profesionální bytové architekty, kteří navrhují kuchyně všech velikostí a designů. Kuchyňské architekty je možné oslovit například přes web Kuchyňský návrhář, kde Vám zaručeně poradí a pomohou Vaši vysněnou kuchyni zrealizovat. Ujasníte si tak, jak by měla Vaše kuchyně na míru vypadat, co by v ní nemělo chybět a pomocí návrhů si uděláte jasný obrázek o tom, zda vaše představa je vůbec reálná.

Inspirace v kuchyňských studiích

Pro inspiraci při vytváření designu nové kuchyně je možné se obrátit na Kuchyňského návrháře. Kromě webu, kde v sekci kuchyně fotogalerie naleznete i ukázky z realizovaných projektů, je možné navštívit i studia, kde se seznámíte s jednotlivými návrhy a případně se můžete ihned poradit a domluvit na realizaci Vaší nové kuchyně. Kuchyňská studia jsou v Ostravě ( kuchyně Ostrava), dále pak v Brně ( kuchyně Brno) a samozřejmě i v Praze ( kuchyně Praha), kde je hned několik poboček Kuchyňského návrháře.

O tom, že kuchyně je místem, kde velká část lidí tráví možná více času nežli například v obývacím pokoji, není třeba sáhodlouze diskutovat. Vždyť vaření není jen povinností, dokáže být i skvělou zábavou a odreagováním. A kdo by se nechtěl odreagovat v pěkné, útulné a moderní kuchyni.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!