Odkazy

verze pro tisk

Garáž rodinného domu: Zabezpečte ji kvalitními garážovými vraty

28. březen 2013

Abyste se doma cítili co nejvíc komfortně a zároveň i bezpečně, je dobré investovat do různých bezpečnostních prvků. Kromě dobrých vchodových dveří a oken je třeba se postarat také o zabezpečení dalších vstupních prostor. Vzhledem k tomu, že mnohé součástí mnoha rodinných domů jsou také garáže, nesmíte zapomenout ani na tento vstupní prostor. Z mnoha statistik totiž vyplývá, že hodně zlodějů proniká do domu právě skrz garáž.

Aby vaše garáž byla dobře zajištěna, je na místě zvolit kvalitní garážová vrata. Je celkem jedno, zda se bude jednat o klasická výklopná nebo rolovací vrata, či zda upřednostníte moderní sekční garážová vrata. Důležité je především to, aby se skrz ně nedostal nikdo nepovolaný, kdo k nim nemá ovládání či klíče.

Bezpečnostní prvky pro garážová vrat

Garážová vrata dnes mají mnoho bezpečnostních prvků. Namísto klasických visacích zámků se již zcela běžně používají moderní systémy, které se dají ovládat pomocí dálkového ovládání či spínače. Nejnovějším trendem je ovládání garážových vrat skrz mobilní telefony, mnozí výrobci nabízejí také možnost instalace snímače otisků prstů. Jedině ty osoby, které budou mít své otisky v systému zadané, se do garáže dostanou, ostatní budou mít smůlu.

Kvalitu garážových vrat určují i použité materiály

Kromě těchto vymožeností je vhodné se také zamyslet nad tím, z jakých materiálů budou vaše garážová vrata vyrobena. Výrobci nejčastěji nabízejí vrata, která jsou tvořena z nerezových materiálů. Díky nim vydrží po mnoho let, dokonce se dá říci, že jejich životnost bude až v řádech desítek let. Je rovněž vhodné, pokud mají garážová vrata kvalitní izolační výplň. Ta pro změnu zajistí, že z interiéru nebude unikat zbytečně velké množství tepla, což je významné zejména v případě, že vaši garáž vytápíte.

Přední výrobce garážových vrat v ČR

Špičková garážová vrata pro rodinné garáže a průmyslová vrata, která splňují všechny bezpečností a kvalitativní normy, nabízí společnost Univers. Tato firma všechny své produkty vyrábí na moderní lince, a to přímo v České republice. Nejedná se tak o žádné laciné šmejdy z dovozu.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!