Odkazy

verze pro tisk

Dveře do interiéru: Design dotváří zárubně

27. červen 2014

Na interiérové dveře se kladou trochu odlišné nároky nežli na vchodové. Zejména zde není zapotřebí, aby měly důkladně provedenou tepelnou izolaci. O to více je ale dobré hledět na jejich design. V případě, že byste při pořízení nehleděli na jejich vzhled, pak by zbytečně kazily celkový dojem z interiéru domácnosti. Důležitou roli přitom hraje i výběr obložkové zárubně.

Zapomeňte na kovové zárubně

Obložková zárubeň je moderním řešením, které nahrazuje klasická kovová futra.

Kovové zárubně jsou v dnešních interiérech již přežitkem, který nepůsobí zrovna přívětivým dojmem. Pokud si tak budete pořizovat zcela nové dveře do interiéru, zamyslete se nad tím, zda nevyměnit právě i zárubně.

Dekory obložkových zárubní

Co hovoří pro obložkové zárubně ke dveřím, ať už posuvným nebo klasickým křídlovým? Především jejich atraktivní vzhled. Ideální jsou v tomto směru především dřevěné zárubně, jež se vyrábějí z kvalitních dřevin. Případně si pořiďte alespoň takové, které jsou vyráběny v imitaci dřevin.

Dekory zárubní se nejčastěji vyrábějí v provedení buk či dub, vybraní prodejci ale nabízejí také dekory olše, mahagonu nebo ořechu.

Atraktivní design, který vydrží po mnoho let

Obložková zárubeň zatraktivní celkový vzhled interiérových dveří. Kromě toho u nich oceníte také vysokou odolnost. Oproti klasickým kovovým futrům u nich nedochází k postupnému ztrácení původního vzhledu nebo seškrábání laku. Obzvláště to platí tehdy, jsou-li na povrchu opatřeny fólií nebo CPL laminátem.

Přesně takovéto zárubně nabízí společnost Grimax, která v tuzemsku prodává produkty německé značky Vasco Doors. Tato značka je dlouhá léta známá výrobou špičkových dveří, a to v posuvných i klasických variantách. Na tuzemském trhu si dveře a zárubně značky Vasco Doors můžete u firmy Grimax zakoupit už více než 15 let. Více informace naleznete na webových stránkách grimax.cz.

-fil-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!