Odkazy

verze pro tisk

Díky klimatizaci do domu přežijeme i neúnosná vedra

25. červenec 2011

V létě, kdy venku panuje neúnosné vedro, je stání u plotny téměř očistcem. Jediná pomoc tak může přijít v momentě, kdy si doma zapneme klimatizaci. Klimatizace dokáže během chvilky utvořit příjemné prostředí, které zlepší ovzduší.

Typy klimatizací do bytu i do kanceláří

Klimatizace do bytu můžeme zakoupit v různých variantách. Nejlevnější volbou je mobilní klimatizace, která se dá v případě potřeby jednoduše přemístit například z obývacího pokoje právě do kuchyně, aniž bychom museli provádět složitou montáž. Mobilní klimatizace však mohou mít nevýhodu v tom, že jsou hlučnější, neboť kondenzátor zpravidla není oddělen od ventilátoru. Pakliže chceme, aby naše klimatizace byla opravdu tichá, je možné zvolit dělené klimatizace, tzv. split klimatizace. U tohoto druhu klimatizací jsou hlučnější jednotky umístěny vně domu, takže nás při chodu nezatěžují prakticky žádným hlukem. Tyto klimatizace do domu jsou však cenově náročnější nežli mobilní klimatizace a nedají se přemístit z jedné místnosti do druhé.

Do kanceláře či do většího domu je pak lepší zvolit tzv. centrální klimatizace, kdy lze na vnější jednotku zapojit až 16 vnitřních jednotek klimatizace. Tyto klimatizační systémy umožňují jak chlazení, tak i vytápění, a to na principu tepelného čerpadla vzduch- vzduch.

Prodejce značkových klimatizací

Klimatizace všech uvedených druhů je možné si pořídit u společnosti Klima Rapid. Tato firma je výhradním zástupcem pro klimatizace značky MIDEA, dále pak prodává také klimatizace Daikin, Panasonic, Sanyo, Toshiba, MIDEA, Mitsubishi, Fujitsu, LG a další. Pro více informací o konkrétních produktech je dobré navštívit webové stránky klimarapid.cz, nebo využít Zelenou linku 800 100 343. Klimatizace lze rovněž zakoupit prostřednictvím eshopu obchod.klimaradpid.cz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!