Odkazy

verze pro tisk

Byty Sedmikráska jsou už na prodej

28. červen 2014

V příjemné lokalitě v Praze Vysočanech letos finišuje projekt Byty Sedmikráska. Již nyní si zde zájemci mohou pořídit byt. Celkem nový dům nabízí 155 bytových jednotek, které jsou nadstandardně vybaveny.

Byty Sedmikráska si nyní může zakoupit každý z vás. Na výběr přitom máte jednotky v dispozičních velikostech od 1+kk až po prostorné 4+kk. Developer garantuje vysokou technickou kvalitu domu a také nejmodernější vybavení.

Krásný výhled na přírodu

Čím však projekt nejvíce zaujme, je jeho přirozené zasazení do lokality. Přímo v bezprostředním okolí domu vzniká rozlehlý park, který nabídne celou řadu relaxačních a odpočinkových zón. Zeleň vás zde bude obklopovat všude, kam se jen rozhlédnete ze svých oken, balkonu či terasy. Přímo na dvoře domu je zelená plocha o rozloze 1500 m2, navíc se do budoucna počítá s rozšířením až na trojnásobek.

V blízkosti projektu Byty Sedmikrásky najdete vše potřebné, co potřebujete pro pohodlí. Jsou zde školy, poliklinika, výborná dopravní dostupnost do centra Prahy.

Další projekty

Nelze opomenout ani další projekty, které aktuálně vznikají v Praze či jejím blízkém okolí. Jde například o byty Klánovice, jež jsou jen pár kilometrů od hlavního města. I zde jsou byty v různých velikostech, od necelých 50m2 až po 135m2.

Atraktivní je také projekt Nad Motolským Hájem II na Praze 5. I zde je kladen důraz ne souznění s přírodou, jako budoucí majitelé se zde můžete těšit na příjemné procházky do okolí, které je plné zeleně. V rámci tohoto projektu vzniká celkem 5 budov, v nichž je k dispozici celkem 152 bytových jednotek.

Neváhejte a pořiďte si nový byt v některém z těchto projektů. Už brzy můžete bydlet v příjemném prostředí a přitom to mít kousek do samotného centra Prahy. Vzhledem ke značnému zájmu doporučuji zvážit některou z nabídek co nejrychleji, byty v těchto lokalitách se totiž prodávají bleskovou rychlostí.

-fil-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!