Odkazy

verze pro tisk

Byty na prodej: Praha 9 láká na novou bytovou budovu s možností výhodné koupě

25. leden 2016

Chystáte se v nejbližší době na koupi bytu v Praze a upřednostňujete moderní novostavbu před starším objektem? Pak pro vás mám jeden tip v podobě projektu Rezidence Veselská, který vzniká v Letňanech.

Prodej začal svižně, jednejte rychle

Byty na prodej Praha 9 v objektu Rezidence Veselská jsou už nyní na prodej, přestože ještě neskončila výstavba. To ostatně přináší jednu velkou výhodu. Sami si totiž můžete při koupi jako klienti určit specifické změny, například v tom, jak bude vypadat finální vzhled kuchyně a dalších místností. Dokončení stavby se plánuje na podzim letošního roku.

Prodej bytů v Praze 9 v Rezidenci Veselská je v plném proudu, mnohé z nich jsou už zamluvené, případně dokonce mají své majitele. Pokud vás tedy láká prostředí pražských Letňan, neměli byste příliš dlouho otálet.

V Letňanech najdete skvělé zázemí pro rodinný život

Letňany jsou velmi příjemnou lokalitou pro bydlení. Je zde kompletní občanská vybavenost, vynikající dopravní infrastruktura a zároveň i dostatek zeleně. Ve volných chvílích si tak zajdete na nákupy do nedalekých obchodů, do přírody na procházku s dětmi. Rezidence Veselská je vhodná právě pro ty z vás, kteří mají děti, nebo plánují založení rodiny.

K bytům náleží teráska, balkon, lodžie či předzahrádka. Jako majitelé pak budete moci využívat kryté parkovací stání, které se plánuje ve dvou podzemních podlažích budovy. Ta má celkem 7 pater, v nichž se nachází 100 bytových jednotek o různých velikostech.

Dispoziční členění bytů je od 1+kk do 4+kk, takže si zde vybere opravdu každý. Byty jsou moderně koncipované, architekti kladli důraz na jejich vzdušnost. I menší byt tak působí velmi honosně, rozhodně se v něm člověk necítí jako někde v miniaturní garsonce starého panelového domu.

Byty v této novostavbě rozhodně nepatří k nejdražším v Praze. Dá se říci, že jsou naopak cenově velmi dostupné. A navíc na nový byt jako klienti můžete uzavřít hypoteční úvěr s výhodnou úrokovou sazbou, která činí necelá 2%.

-fil-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!