Odkazy

verze pro tisk

Bazén na zahradě vám poskytne příležitost ke koupání po celý rok

15. listopad 2012

Pro vylepšení životního komfortu a zkvalitnění vaší domácnosti si můžete nechat na zahradě před domem či přímo jako součást interiéru nechat postavit bazén. Zejména venkovní bazény jsou skvělou možností, jak si užívat léta během parných dní. Moderní venkovní bazény se ale dají využívat celoročně, stačí jen, abyste je měli dobře zastřešené. V tom případě vám pak během vodních radovánek nebudou vadit ani nízké teploty, které panují od podzimu do jara.

Máte na výběr z několika možností. Buď se spokojíte s tím, že si pořídíte jednoduché nafukovací bazény, které lze kdykoliv v případě potřeby vypustit a uložit do sklepa, garáže či na jiné místo v domácnosti. Tyto malé nafukovací bazény však nepřinášejí tu pravou zábavu, víceméně slouží jen k opláchnutí a osvěžení, rozhodně v jejich případě nepočítejte s tím, že byste si v nich mohli zaplavat.

V zapuštěném bazénu si můžete dobře zaplavat

Pro plavání je vhodné si nechat vybudovat skutečně kvalitní, napevno instalované zapuštěné bazény. Ty mohou mít různé velikosti, klidně si tak doma můžete postavit bazén, který bude mít i několik desítek metrů a půjde v něm kvalitně plavat jako v klasickém veřejném bazénu, oproti němu však samozřejmě budete mít mnohem více soukromí. Zapuštěné venkovní bazény se dokonce dají postavit v různých, třeba i netradičních tvarech, záleží jen na vás, jaký vzhled by měl váš venkovní bazén mít.

Venkovní bazény od tradičního výrobce

Kvalitní zapuštěné bazény na zahradu vyrábí česká společnost Albixon. Bazény Albixon jsou vyráběny v rozličných rozměrech a velikostech. V nabídce jsou bazény s přílivovou hranou, ale také laminátové či fóliové bazény. Firma kromě zapuštěných bazénů nabízí také potřebné zastřešení, které vám umožní bazén využívat i v horších klimatických podmínkách. U společnosti Albixon si můžete rovněž zakoupit také veškeré příslušenství pro bazény.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!