Odkazy

verze pro tisk

Automatická brána: bezpečná ochrana pozemku a domu

20. únor 2013

Objekt rodinného domu je potřeba v dnešní době pečlivě hlídat. Zloději se činí a počet vykradených domácností rok od roku narůstá. Abyste se cítili bezpečně, je nutné si v domácnosti nejen nainstalovat nejrůznější bezpečnostní prvky, ale také dům řádně oplotit a využít také dostatečně bezpečná vjezdová vrata a brány, skrz něž se bez ovládání nedostanete.

Brána na pozemek musí být bytelná a zároveň dobře ovladatelná

Máte-li u vchodu do domu starou, již notně zrezavělou bránu nebo vrata, pak rozhodně usnadňujete přístup cizím osobám na váš pozemek. Přitom stačí investovat do nové moderní brány. Velmi kvalitní vrata a brány vám vyrobí přesně na míru společnost Lomax, která patří v tomto oboru mezi naprostou špičku. Její vrata a brány se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, dobrou odolností vůči mechanickému poškození, ale také snadnou údržbou a jedinečným designem, díky němuž bude váš pozemek dokonale a zároveň i elegantně chráněn. Lomax vyrábí zejména posuvné brány, v nabídce však naleznete i další typy vrat a bran, která se k vašemu domu a pozemku mohou náramně hodit.

Pohony bran

Mám-li uvést základní přednost, kterou se vrata a brány Lomax vyznačují a staví je do jiného světla oproti konkurenci, pak se zaměřím především na pohony bran. Ty jsou navrženy tak, aby byly snadno ovladatelné, spolehlivé a zároveň odolné vůči poruchám. Pohony bran jsou plně automatické, lze k nim navíc dodat také speciální bezpečnostní prvky, dálková ovládání a mnoho dalších doplňků. Díky vysoké preciznosti provedení jsou pohony bran nenáročné na údržbu, díky čemuž ušetříte při provozu brány nemalé finanční prostředky.

Vrata a brány Lomax jsou zárukou toho, že váš pozemek bude kvalitně chráněn a nedostane se na něj nikdo nepovolaný. Více informací naleznete přímo na webu lomax.cz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

WdaCPcbbE6n

sobota, 18. březen 2017
11:09

If you're looking to buy these arclites make it way easier.


posted by: WdaCPcbbE6n (y3g9aafx9wy(a)outlook.com) [Odpovědět]