Odkazy

verze pro tisk

Výběr myčky nádobí: Jaká myčka je nejlepší pro vaši domácnost

25. duben 2013

Myčky nádobí už mnoho let patří mezi základní vybavení každé správné kuchyně. Jedná se o zařízení, které vám usnadní práci s mytím nádobí. To již není potřeba umývat ručně v dřezu, stačí jej jednoduše vložit do myčky, spustit příslušný program a je hotovo. Za pár minut se nádobí leskne a je bez jediné nečistoty. Jakou ale zvolit myčku tak, aby nebyla zbytečně velká a nespotřebovala příliš velké množství vody a elektrické energie?

Volně stojící a vestavné varianty myčky

Myčky nádobí se dnes vyrábějí v mnoha variantách. Zvolit můžete klasické volně stojící myčky, které lze umístit kamkoliv v kuchyni, samozřejmě v blízkosti zásuvky a také s ohledem na to, že myčku bude potřeba napojit na vodu a odpad. Velmi pěknou alternativou jsou pak vestavné myčky nádobí, které ( obdobně jako další vestavné kuchyňské spotřebiče) dokonale zapadnou do celkového designu místnosti a nebudou narušovat její vzhled.

Výběr myčky dle rozměrů

Co se týče rozměrů, dají se nejčastěji pořídit myčky nádobí se šířkou 60 centimetrů nebo 45 centimetrů. Zde záleží na velikosti samotné kuchyně, je tedy nutné brát ohled na to, kolik místa na tento spotřebič máte k dispozici.

Rozměry myčky nádobí je také vhodné volit dle toho, jak početnou rodinu máte, respektive kolik strávníků v ní žije. Myčky s většími rozměry jsou vhodnější spíše pro mnohačlenné rodiny, kde se denně zašpiní větší množství nádobí. Do velké myčky se vejde i více než 10 sad nádobí.

Pakliže hledáte myčku pro menší domácnosti, případně si ji třeba chcete dát do kuchyňky ve firemní kanceláři, pak lze vybrat stolní myčky nádobí. Ty mají znatelně menší rozměry, nicméně i přesto jsou dostatečně výkonné a spolehlivé.

Pakliže si chcete koupit novou myčku nádobí, doporučuji navštívit internetový obchod levneelektro.cz. Zde naleznete myčky nádobí všech zmiňovaných velikostí a typů.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

7Gl4u1C1

neděle, 7. srpen 2016
20:31

Oh yeah, falobuus stuff there you!


posted by: 7Gl4u1C1 (ces0qp4g(a)outlook.com) [Odpovědět]