Odkazy

verze pro tisk

Vestavné myčky nádobí

5. červen 2012

Pro každou hospodyni, která doma živí několik hladových krků, je velmi nepříjemnou a unavující činností umývání nádobí. Pakliže je třeba po každém jídle umývat několik sad nádobí ručně, je to opravdu velmi nezáviděníhodná práce. Vyhneme se jí ale v případě, že si pořídíme myčku nádobí.

Velmi oblíbené jsou zejména vestavné myčky, které lze vhodně zakomponovat do prostoru kuchyně. Podobně jako další vestavné spotřebiče pak myčka nepřekáží. Většina lidí, kteří si myčku pořizují, upřednostňuje právě vestavné myčky nádobí.

Snadné a dokonalé mytí nádobí

Nyní se podívejme na hlavní důvody, proč by vestavná myčka nádobí neměla v žádné větší domácnosti chybět. V první řadě nám velmi zjednoduší práci. Zatímco ruční mytí nádobí je zdlouhavé a nikdy nedocílíme toho, že je nádobí perfektně čisté a nablýskané, myčka nádobí tuto činnost zvládne na sto procent. Pakliže se jedná o skutečně kvalitní myčku, bude naše nádobí po každém mycím procesu dokonale čisté.

Myčka se vyplatí i z hlediska úspor

Dalším důvodem, pro který by se volně stojící či vestavné myčky měly v kuchyních objevovat, je úspora. Myčky nádobí, které jsou ve vyšších energetických třídách, spotřebovávají během své činnosti jen minimum elektrické energie. Také jejich použitím ušetříme vodu. Při mytí nádobí v myčce je totiž spotřeba vody až o třetinu nižší nežli při ručním mytí.

Vestavné myčky nádobí se vyrábějí nejčastěji ve dvou rozměrech - v šířce 45cm a 60cm. Větší vestavná myčka dokáže naráz umýt deset i více sad nádobí, je tak vhodná hlavně do větších domácností, kde se během dne ušpiní mnohem více nádobí.

Vestavba na míru

Pakliže si jdete pořídit novou myčku nádobí, promyslete si dobře zejména její velikost podle toho, jak velkou rodinu máte a tudíž jak často umýváte nádobí. U vestavné myčky nádobí je také možné si vestavbu nechat udělat přímo na míru.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!