Odkazy

verze pro tisk

V kuchyni nesmí chybět odpadkový koš

22. září 2011

V kuchyni by rozhodně neměl chybět odpadkový koš, do něhož budeme vyhazovat veškerý odpad, který vznikne během vaření či úklidu místnosti. Pokud bychom si nepořídili odpadkové koše do domácnosti, pak by se v místnostech velmi rychle tvořil nepořádek a šířily by se zde různé mikroby.

Zapomeňte na nevkusné plastové koše

Odpadkové koše z plastu, které byly velmi oblíbené před deseti lety, jsou dnes již z módy. I takový detail v kuchyni, jakým je právě odpadkový koš, může spoluvytvářet celkový design kuchyně. Dnes vyráběné odpadkové koše jsou k dostání ve vysoké kvalitě ( běžně je využito nerezové oceli) a ve vkusně vyhlížejícím designu.

Jak fungují populární bezdotykové koše

Mezi špičku v tomto druhu zboží se řadí bezdotykové koše. Jedná se o odpadkové koše, u nichž není při odhazování odpadu potřeba se nijak dotýkat víka. Je tak zajištěna daleko větší hygienická ochrana.

Bezdotykové koše fungují tak, že ve chvíli, kdy se přiblížíme ke koši, víko se automaticky otevře, neboť naši blízkost zaregistruje koš pomocí infračervených senzorů. Bezdotykové koše fungují na baterie, které vydrží i půl roku při pravidelném užívání.

Bezdotykové koše Hailo

Za všechny produkty lze uvést třeba bezdotykové odpadkové koše Hailo, které lze v obchodech zakoupit v několika barevných kombinacích a velikostech od mini košů až po koše, které se hodí například do profesionálních kuchyní.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!