Odkazy

verze pro tisk

Udělejte si domácí sodovku. Stačí mít SodaStream

22. květen 2013

Sodovka patří mezi oblíbené nápoje. Vychutnat si ji můžete i doma, stačí k tomu mít produkt, který nese název SodaStream.

Sodovka je osvěžujícím perlivým nápojem. Při jeho přípravě je využíván oxid uhličitý. Právě ten nápoji dodá charakteristické bublinky. Zařízení SodaStream funguje na velmi jednoduchém principu. Obsahuje bombičky s oxidem uhličitým.

Jak funguje SodaStream

Postup přípravy sodovky v Sodastream je velmi jednoduchý. Stačí naplnit láhev s chladnou vodou. Její hrdlo se napojí na zařízení. Pak už jen stačí stisknout příslušné tlačítko a během chvilky je perlivý nápoj připraven. Sodovku lze poté dle libosti doplnit o nějakou příchuť. Ideální jsou k tomu speciální SodaStream příchutě.

Zařízení má několik stupňů intenzity, můžete si tak sami navolit, jak řízný připravovaný nápoje bude, tedy jaký v něm bude obsah oxidu uhličitého. Tlakové bombičky lze snadno vyměnit, jakmile je jejich obsah spotřebován. V průměru přitom jedna bombička v přístroji vydrží zhruba na 60 litrů nápoje. Bombičky nemusíte kupovat zcela nové, stačí je vyměnit na výměnných místech, kterých je v současné době v Česku již několik set.

Stačí obyčejná voda z kohoutku

Výrobník perlivé vody SodaStream je výtečným pomocníkem do domácnosti. Jakmile dostanete žízeň, stačí si natočit vodu z kohoutku, láhev vložit do přístroje a za několik okamžiků máte osvěžující nápoj, který vaši žízeň dokonale zažene. SodaStream je vhodný také při pořádání různých oslav a rodinných akcí.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!