Odkazy

verze pro tisk

TZ: Vylepšete si domácnost moderní mikrovlnkou nebo čističkou vzduchu

5. duben 2013

Velké, ale bezpečné mikrovlnné trouby R-82STE a R842INE nabídnou nejen běžnou funkci ohřívání, ale i programy pro vaření, grilování či rozmrazování. Svým moderním designem a sympatickou kombinací černé a stříbrné barvy doplní každou moderní kuchyni. Čističky vzduchu KC-A60EU/A50EU/A40EU ocení každý. Výrazné zlepšení kvality vzduchu se sice může zdát jako zbytečnost, ovšem po vyzkoušení je rozdíl jasně rozeznatelný.

Mikrovlnné trouby R-82STE

Nový model mikrovlnné trouby kombinuje funkčnost a moderní design, jehož dominantou je nerezová ocel. Kromě klasických deseti programů vaření je vybavena funkcí proudění vzduchu a grilu. Funkce rozmrazování podle hmotnosti umožňuje rychlejší a snazší přípravu jídla při neočekávané návštěvě i rychlé večeři. Díky funkci odloženého startu bude každé jídlo připravené včas. Funkce dětského bezpečnostního zámku ji předurčuje jako ideální spotřebič do každé domácnosti. Velká kapacita – 25 litrů a otočný talíř o průměru 31,5 cm umožňuje přípravu několika jídel najednou, což v kombinaci s úsporným režimem výrazně snižuje spotřebu energie.

Technické údaje:

Mikrovlnný výkon: 900 W

Výkon proudění vzduchu: 2 400 W

Výkon grilu: 1 400 W

Konvekční teplota v °C:150 – 240

Kapacita: 25 litrů

Počet automatických programů: 10

Hmotnost: 16,5 kg

Mikrovlnná trouba R842INE

Mikrovlnná trouba Sharp R842INE má velmi unikátní a moderní design. Je vybavena praktickou funkcí automatické přípravy jídla. Uvaříte v ní brambory i zeleninu, upečete maso i křupavou pizzu. Dále nabízí i funkci rozmrazování, ohřívání, duální gril a proudění vzduchu. Všechny funkce lze kombinovat. Kromě kapacity 25 litrů je vybavena elektrickým displejem s kontrolou hmotnosti a hodinami ve 24hodinovém formátu. Při ohřevu i přípravě jídla lze vynechat tuk, což pozitivně ovlivňuje chuť a nutriční hodnoty pokrmů. Funkce duálního grilu umožňuje celistvé opečení potravin a zvýšenou efektivitu proudění vzduchu.

Technické údaje:

Mikrovlnný výkon: 900 W

Výkon proudění vzduchu: 2 300 W

Výkon grilu: 1 100 W

Konvekční teplota v °C:140 – 230

Kapacita: 25 litrů

Počet automatických programů: 10

Hmotnost: 15,8 kg

Čističky vzduchu Sharp KC-A60EU/A50EU/A40EU

Čističky vzduchu Sharp jsou navrženy tak, aby zajistily správnou vlhkost a čistotu vzduchu. Vyšší efektivitu přináší senzory kontrolující úroveň vlhkosti a také technologie Plasmacluster. Toto řešení kombinuje funkci pasivního a co je důležitější, aktivního čištění vzduchu. To zlepšuje kvalitu vzduchu nejen odstraněním nečistot, ale také zvýšením úrovně vlhkosti a eliminací všudypřítomné statické elektřiny generované zvyšujícím se počtem elektrických zařízení.

Generátor Plasmacluster se používá k eliminaci nepříjemných zápachů, alergenů a virů. Jeho účinnost byla prokázána mnoha certifikačními úřady po celém světě. Čističky vzduchu jsou nejen přátelské k životnímu prostředí, jelikož vypouští vyvážené množství pozitivních a negativních iontů, ale díky snížení úrovně statické elektřiny ve vzduchu i k pokožce, kterou hydratuje až o 6 %.

Senzory neustále sledují kvalitu vzduchu v místnosti a automaticky nastaví provozní parametry na základě informací o úrovni čistoty a vlhkosti.

Čistička vzduchu je k dispozici ve třech verzích v závislosti na velikosti místnosti, v níž se používá: model KC-A60EU pro místnost velkou až 48 m2; model KC-A50EU do velikosti 38 m2; model KC-A40EU pro místnosti velké až 26 m2.

Základní údaje:

Maximální kapacita průtoku vzduchu bez zvlhčení ( m3/h) : 216 – 306 – 396

Provozní rychlost ventilátoru: 3 (maximální, průměrná, nízká)

Životnost filtru HEPA – filtr s aktivním uhlíkem: až 10 let

Životnost zvlhčovacího filtru: až 10 let

Kapacita kontejneru v litrech: 3,0 – 3,6 – 4,0

Maximální zvlhčovací účinnost (ml/h): 450 – 600 – 730

Hmotnost (kg): 8,1 – 9,2 – 11

Tisková zpráva AMI Communications

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!