Odkazy

verze pro tisk

TZ: Trouba Hotpoint Openspace vám pomůže při vánočním shonu

13. listopad 2013

Rohlíčky, perníčky, linecké...jablečný štrůdl...do toho večeře pro rodinu, proč zrovna teď chtějí děti zase pečené kuře? Také znáte tento předvánoční shon, kdy vy se nezastavíte a u trouby se dveře netrhnou? Trouba Hotpoint Openspace vám tyto chvíle ulehčí. Nejen, že v ní můžete péct cukroví až na 4 úrovních, ale navíc je možné ji rozdělit na dvě samostatné trouby a péci najednou více pokrmů při různých programech a dokonce i teplotách pečení.

Velký objem

Multifunkční pečící trouba Hotpoint Openspace OK 1037EL D.20 X/HA S má při zachování vnějších rozměrů 60 cm na výšku a 60 cm na šířku vnitřní objem 77 litrů, tedy o 32 % více oproti klasickým troubám.

Navíc, netradiční a velice praktické řešení umožňuje jednoduše rozdělit interiér trouby pomocí izolačního rozdělovače na dva samostatné prostory. Tak lze péci najednou odlišné pokrmy při různých programech a s rozdílem teplot až 100°C, efektivně použít pouze horní část trouby (24 l) pro ohřev nebo naopak pouze spodní část (51 l) jako ventilovanou troubu bez nutnosti ohřívat celý vnitřní prostor.

Trouba Hotpoint Openspace vám pomůže při vánočním shonu
Trouba Hotpoint Openspace vám pomůže při vánočním shonu

Pro přípravu velkých hostin nebo třeba v případě vánočního cukroví můžete využít celý objem 77 l a péci až na 4 úrovních najednou.

Technologie Dual Flow System

Trouba je vybavena patentovanou technologií ventilace Dual Flow System, která umožňuje cirkulaci tepla všemi směry a jeho rovnoměrnou distribuci po celé troubě. Navíc udržuje teplotu dvířek během běžného pečení maximálně 35°C pro větší bezpečnost.

LED osvětlení

LED osvětlení ve dveřích trouby výrazně zvyšuje vnitřní viditelnost během vaření, aniž by bylo nutné otevírat dvířka pro kontrolu pokrmů. Dotykové ovládání a celoskleněné provedení vnitřní strany dvířek je již samozřejmostí a možnost pyrolitického čištění potěší každého.

Trouba Hotpoint Openspace vám pomůže při vánočním shonu
Trouba Hotpoint Openspace vám pomůže při vánočním shonu

Variabilita vnitřního prostoru

ExtraLarge: 77 litrů pro pečení až na 4 úrovních

Pro přípravu velkého množství jídla nabízí trouby Openspace celých 77 litrů pro pečení až ve 4 úrovních současně nebo pro přípravu pokrmů tak velkých jako krocan či husa, které by se nevešly do tradiční trouby. Openspace díky prostoru ExtraLarge nabízí 13 funkcí pečení, z nichž 9 univerzálních, použitelných pro jakoukoli přípravu, a 4 automatických, které zaručují dokonalý výsledek u jakéhokoli receptu, i toho nejsložitějšího.

Double Space: dvě trouby v jednom

Díky izolačnímu rozdělovači je možné prostor rozdělit na dvě části o různých velikostech (24 a 51 litrů) pro přípravu dvou různých pokrmů najednou a to v kratším čase. V horní části je možné zvolit klasické pečení nebo gril, v dolní části horký vzduch s různými pečícími programy.

Teplotu pečení je možné regulovat mezi 50 a 250°C a mezi oběma zónami může být rozdíl celých 100°C. Najednou tak můžete připravit i velmi odlišné recepty, např. ryby a zákusky, aniž by se pachy a chutě smísily. Využít můžete také pouze jednu nebo druhou část.

Small Space: tak malý, jak jen stačí

Pro rychlé pečení nebo ohřátí je zde řešení Small Space. Menší prostor (24 litrů) disponuje revolučním systémem pečení Fast Cooking, vytvořeným pro rychlé pečení zmražených jídel jako je pizza nebo smažený sýr.

Funkce Gril je ideální pro dokonalé grilování velkého množství ryb, masa na rožni a zeleniny nebo pro přípravu křupavých toastů. Trouba pracuje pouze v horní části, ohřívá tedy namísto 77 l pouze 24 l vnitřního prostoru, což přináší úsporu času i energie.

Main Space: pouze prostor, který je potřeba

Hlavní prostor s kapacitou 51 litrů poskytuje místo pro pečení současně až 3 úrovní. Stejně jako pouze horní část nabízí kratší dobu ohřevu trouby a snížení spotřeby energie ve srovnání s tradiční troubou. 3 automatické programy pečení a 6 manuálních programů pečení umožňuje připravit jakýkoliv pokrm podle konkrétních potřeb.

Troubu Hotpoint Openspace OK 1037EL D.20 X/HA S můžete zakoupit například ve studiích Kuchyně Oresi za akční cenu 18 990 Kč.

Tisková zpráva Indesit Company Česká s.r.o.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!