Odkazy

verze pro tisk

TZ: Nová chladnička Hotpoint Quadrio s multi teplotní zónou

31. březen 2014

Oblíbená 70 cm široká čtyřdveřová chladnička Hotpoint Quadrio rozšiřuje variabilitu svého vnitřního prostoru. Z horní samostatné zásuvky, která sloužila původně pouze jako mraznička, se stala nová multi teplotní zóna (MTZ). Tu je možné využít jako mrazničku nebo chladničku a to až 5 různými způsoby, navíc se zachováním čerstvosti, původní chuti a nutričních hodnot potravin během procesu rychlého zmrazení a rozmrazování.

Přesně na míru vašim požadavkům, MTZ zásuvka v chladničce Hotpoint Quadrio E4DG AA X MTZ může být použita jako:

1. Mrazák pro rychlé zmrazení i ještě teplých pokrmů

(z teploty až 70°C na -18°C)

Díky funkci Hyper Freeze probíhá proces zmrazení až o polovinu rychleji než je běžné. Potraviny tak neztrácejí vodu, váhu a zachovávají si svou původní konzistenci, chuť a své nutriční hodnoty. Speciální izolace mrazáku navíc umožňuje zmrazit teplé jídlo ihned po uvaření z teploty 70°C na -18°C. Nemusíte tak čekat, až pokrm vychladne, než jej do mrazničky dáte.

2. Chladnička pro rozmrazení při teplotě 2°C

Funkce Safe Defrost umožňuje pomalé a bezpečné rozmrazování díky elektronickým kontrolkám teploty, které uchovávají teplotu v mrazáku na konstatních 2°C. Touto cestou jsou potraviny chráněny před růstem bakterií 7krát více než při tradičním rozmrazování a při následné tepelné úpravě si zachovávají svou původní barvu a konzistenci.

3. Chladnička pro čerstvé ovoce a zeleninu s teplotou 8°C

Funkce Ovoce & Zelenina s teplotou 8°C poskytuje ideální prostředí pro uchovávání čerstvého ovoce a zeleniny. Stejně tak může být využita pro chlazení fresh juice, bílého vína nebo piva.

4. Chladnička udržující teplotu 0°C ideální pro uchovávání masa a ryb

Nastavením funkce Maso & Ryby můžete zachovat původní kvalitu a čerstvost velmi citlivých potravin jako jsou tyto dvě při teplotě 0°C po dobu až 7 dnů.

5. Standardní mrazák s udržovanou teplotou -26°C nebo -18°C

Pro dlouhodobé skladování mražených potravin nastavíte MTZ zásuvku na teplotu -26°C nebo -18°C.

Pokud je MTZ zásuvka prázdná, je možné ji ponechat vypnutou nezávisle na ostatních oddílech chladničky Hotpoint Quadrio a zabránit tím zbytečné spotřebě energie.

Doplňující informace k chladničce Hotpoint Quadrio E4DG AA X MTZ

Do chladící části se vstupuje dvěma dveřmi s nezávislým otevíráním, spodní samostatná zásuvka je standardním mrazákem. Celkový čistý objem spotřebiče je 385 litrů.

V chladničce Quadrio je tak možné uchovávat větší množství potravin, aniž by si nárokovala širší prostor. Praktičnost podobnou americkým chladničkám získáte již při šířce 70 cm.

Čtyřdveřové provedení umožňuje ušetřit až 50 % energie ve srovnání s běžnou kombinovanou dvoudveřovou chladničkou stejné šířky (úspora je zajištěna snížením tepelných ztrát otevřením pouze jednoho křídla dveří chladničky, či pouze jedné zásuvky mrazáku).

Spotřebič disponuje externím digitálním displejem se samostatným ovládáním MTZ zásuvky, držákem na víno, zásuvkami na zeleninu s regulací vlhkosti v chladící části, otočným výrobníkem ledu a rozšířeným úložným prostorem ve dveřích. Rozměry chladničky jsou 195,5 x 70 x 76 cm (v x š x h), je dodávána v energetické třídě A++.

Doporučená maloobchodní cena je 31 990 Kč.

Chladnička Hotpoint Quadrio E4DG AA X MTZ bude k dispozici na českém trhu v průběhu jara 2014.

Tisková zpráva Indesit Company Česká s.r.o.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!