Odkazy

verze pro tisk

Praktický a elegantní pomocník do kuchyně- vestavná myčka

7. prosinec 2012

Otravuje vás ruční mytí nádobí po každém jídle? Pak by vám ve vaší kuchyni mohla výrazně pomoci vestavná myčka nádobí. Proč vestavná a proč myčka? To se dozvíte v následujícím článku.

Vestavné spotřebiče jsou v poslední době velmi populární. Dokáží totiž skvěle zapadnout do celkové koncepce místnosti. Zvláště do kuchyně jsou vestavné spotřebiče velmi vhodné, jejich umístěním ušetříme spoustu místa, prostor kuchyně bude vypadat kompaktně. Jedním ze spotřebičů, které lze zvolit ve vestavěné verzi, je myčka nádobí. Moderní vestavná myčka nádobí je přesně tím, co dokáže každou hospodyňku dokonale potěšit a ulehčit jí práci.

Přednosti vestavné myčky nádobí

Vestavné myčky nádobí šetří čas, námahu a také energie. Možná si to ani neuvědomujete, ale při mytí nádobí pod tekoucí vodou v dřezu spotřebujete ohromné množství vody, což se samozřejmě projeví na vyúčtování. Moderní myčky nádobí mají oproti ručnímu mytí mnohem větší efektivitu a spotřebují jen minimální množství vody a elektřiny. Zároveň dokáží nádobí ( talíře, příbory, misky, hrnky a další) umýt rychle a naprosto precizně. Poté, co nádobí vyjmete z myčky, bude dokonale čistě, bez jakýchkoliv zbytků jídla či mastnoty.

Vestavná myčka Beko

Jako příklad moderních spotřebičů do kuchyně nám poslouží vestavná myčka Beko. Všechny myčky této značky se vyznačují extrémně nízkou spotřebou vody, výjimečně tichým chodem a také krátkou dobou mycího programu při zachování vysoké účinnosti. Díky promyšlené technologii, kdy se vestavná myčka Beko ovládá stisknutím jednoho tlačítka, bude tento spotřebič chloubou vaší kuchyně.

Vestavnou myčku můžete pořídit třeba své partnerce či manželce jako výtečný dárek k Vánocům. Kromě značky Beko ji jistě ohromí i vestavná myčka Siemens, která má podobné vlastnosti jako Beko. I Siemens vyrábí špičkové moderní vestavné myčky, které mají všechny funkce, jež snad doposud pro myčky byly vyvinuty.

Vestavné myčky Siemens a Beko jsou k dostání v internetovém obchodě levneelektro.cz. Tento eshop patří mezi nejvýznamnější prodejce elektro spotřebičů do domácnosti.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!