Odkazy

verze pro tisk

Pořizujeme si novou kuchyňskou linku na míru

22. březen 2011

Kuchyňská linka a její okolí jsou oblíbeným místem pro mnoho lidí, neboť zde připravují svoje milované pokrmy. Profesionální i amatérští kuchaři velmi dobře vědí, že kuchyňské linky musí být ušity přesně na míru tak, aby jim vyhovovaly ve všech směrech při jejich práci.

Kuchyňský návrhář je Vám k dispozici

Dnes je možné návrhy kuchyní a kuchyňské linky přenechat na designérech, kteří mají se sestavováním kuchyní a jejich realizacemi bohaté zkušenosti a dokáží přesně využít prostoru, který se jim v místnosti na kuchyňskou linku naskýtá.

Renomované designéry lze v případě zařizování kuchyně a kuchyňské linky oslovit například prostřednictvím Kuchyňského návrháře, konkrétně přes webové stránky kuchynsky-navrhar.cz. Jeho pracovníci dokáží pomoci jak s konzultací, která se týká výstavby nové kuchyně a kuchyňské linky, tak s přímou realizací.

Konzultace je zdarma

Kuchyňský návrhář za Vám přijede ve Vámi stanovenou hodinu a datum. Samotný návrh a další poradenské služby jsou zdarma, bude Vám také vypočtena cena za celkové provedení a realizaci návrhu.

Pro lepší představu, jak by mohla Vaše nová kuchyně a kuchyňská linka vypadat, je možné navštívit kuchyňské studio Kuchyňského návrháře - kuchyňské studio Brno, kuchyňské studio Praha a kuchyňské studio Ostrava.

Kontaktujte odborníky u Kuchyňského návrháře

Nezávaznou schůzku, na které můžete konzultovat s odborníky na kuchyně svoji představu, lze domluvit přímo přes výše uvedené webové stránky nebo přes telefonní číslo +420 739 700 700.

Kuchyně na míru do moderního bytu a domu rozhodně patří. Proč si kazit celkový dojem z interiéru lacinými a fádními kuchyňskými linkami, když si můžete pořídit linku, která Vám přesně padne a vaření v kuchyni díky ní bude mnohem větším zážitkem.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!