Odkazy

verze pro tisk

Klimaticaze a odvětrávání do kuchyně

4. leden 2011

Pracovat v letních měsících v kuchyni, která nemá klimatizaci, může být opravdovým peklem. Otevřít okno se v tomto období nedá, neboť v místnosti sice dojde k výměně vzduchu, avšak místo osvěžujícího vzduchu proudí do místnosti ještě teplejší vzduch, který naší dobré náladě a pohodlí rozhodně nepřidá. Právě díky klimatizačním jednotkám tak můžeme docílit čerstvého vzduchu a přiměřené teploty, neboť každá u každé klimatizace je přirozeně možnost regulovat teplotu, kterou chceme v místnosti mít.

Klimaticace Daikin

Na trhu s klimatizačními jednotkami jsou jedněmi z nejlepších produktů klimatizace japonské firmy Daikin. Splňují nejpřísnější kritéria, která jsou pro tento druh výrobků potřeba, navíc jsou oblíbené u mnoha zákazníků i díky svému kvalitnímu provedení, pěknému designu a hlavně pro svou výkonnost a funkčnost.

Tiché a spolehlivé klimatizace

Velkou předností klimatizace je, pokud ji při chodu prakticky vůbec neslyšíme. Rozhodně by se nám nelíbilo, aby nás klimatizační jednotka svým vrčením rušila při práci nebo při odpočinku v domácnosti.

Klimatizace, vyráběné firmou Daikin, Vás v tomto směru jistě velmi příjemně překvapí. Jejich hlučnost bývá na minimální úrovni, kdy kupříkladu klimatizační jednotky menšího typu, určené třeba do ložnic či menších místností, nevydávají hluk větší než 25 dB. A to je pro lidské ucho zcela přijatelný hluk. Srovnat se dá s hlukem, který slyšíte při posezení na Vaší zahradě. I jemný deštík vydává větší hluk než tyto klimatizace. I proto se výrobky od Daikinu řadí mezi absolutní špičku, ne nadarmo je využívá mnoho světoznámých firem ve svých kancelářích. Navíc některé klimatizační jednotky mohou být vybaveny i funkcí pro noční režim, kdy lze zapnout velmi tichý chod, kompresor je pak v podstatě neslyšitelný.

Předností klimatizací od firmy Daikin je rovněž jejich snadné ovládání. Všechny výrobky tohoto druhu jsou totiž dodávány i s dálkovým ovládáním, na kterém lze velmi jednoduše nastavit požadovaný výkon.

Staré klimatizace někdy sice vzduch ochlazovaly, nicméně po čase byl vzduch těžký a prakticky nedýchatelný. To dnes již není problém, neboť klimatizační jednotky mají zabudovaný filtr, který dokáže vzduch vyčistit, zachytí prachové částice i nepříjemné pachy a Vy se tak budete v místnosti stále cítit velmi svěže. Neustálý přívod čerstvého a čistého vzduchu je velice důležitý, proto se Daikin při výrobě klimatizačních jednotek na tuto činnost velice zaměřuje a neustále ji zdokonaluje.

Kvalita a úspornost

Klimatizace Daikin dokáží být nejen efektivní, ale také velmi úsporné. Na rozdíl od jiných typů klimatizací se totiž nezapínají jen, když se změní teplota v místnosti, ale pravidelně regulují teploty a právě v tom množství, které je zrovna potřeba. Tím se tak snižují náklady na energii.

Nebudeme si nic nalhávat. V dnešní době by se již nemělo stávat, že kuchyně, která má být moderní, se obejde bez kvalitní klimatizační jednotky. Ta dokáže v kuchyni vytvořit příjemný a stálý vzduch, díky kterému můžete vykouzlit ty nejúžasnější recepty.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!