Odkazy

verze pro tisk

Hotpoint Luce - rafinované spotřebiče pro moderní kuchyně

30. srpen 2011

Ústředním tématem řady Luce jsou technologické inovace, jež zajišťují nejen maximální výkon při minimální spotřebě energie, ale také vysoký uživatelský komfort. Vše od ovládání spotřebičů přes jejich funkce po údržbu je dokonale promyšlené tak, aby co nejvíce zpříjemnilo čas strávený v kuchyni.

Funkčnost jde ruku v ruce s nejmodernějším designem. Celé řadě dominují černé lesklé povrchy doplněné o nenápadné nerezové detaily zdůrazňující čistotu linií. Jednotlivé spotřebiče tak můžeme zkombinovat s jakýmkoli kuchyňským nábytkem.

V sestavě Hotpoint LUCE lze nalézt kompletní sortiment vestavných spotřebičů do kuchyně: trouby, odsavače par, plynové a indukční varné desky, myčky, vinotéky i kávovar.

Designové pečení

Vestavné trouby LUCE spojují inovace a ojedinělý vzhled. Zmenšení ovládacího panelu umožnilo zvětšit velikost prosklených dvířek, kterými je možné snadno kontrolovat proces pečení i v horních úrovních. Čistotu stylu dokresluje úzký okraj trouby a zmenšení mezery mezi ovládacím panelem a dvířky na pouhé 4 milimetry. Navíc dvířka disponují soft-closing systémem usnadňující jejich otvírání i zavírání. U některých modelů celkovou jednoduchost designu podtrhuje skryté výklopné držadlo.

Dále jsou trouby vybaveny Dual Flow systémem, jež využívá dvouproudového vedení studeného vzduchu. Tato novinka zaručuje konstantní teplotu pečení v celé troubě a současně vyšší bezpečnost. Dvířka mají mnohem nižší teplotu, čímž se snižuje i nebezpečí popálení zejména, pokud jsou v domácnosti děti.

Vestavné trouby LUCE se mohou pochlubit o 20 % menší spotřebou energie než spotřebiče energetické třídy A. Díky technologickým inovacím se řadí k nejúspornějším troubám na trhu, což je důležité nejen pro naše peněženky, ale také pro životní prostředí.

Odsávání ve velkém stylu

Hotpoint LUCE dokazuje, že na designu záleží i odsavačů par. Zejména tubovité digestoře překračují svým vzhledem jejich tradiční pojetí.

Alternativní způsob odsávání po stranách zaručuje u odsavačů velice tichý chod a vysoký výkon. U digestoří LUCE se už nemusíte starat o zapínání a vypínání, protože se díky senzoru automaticky zapnou i vypnou ve chvíli, kdy je potřeba.

Tip Hotpoint LUCE nejen pro vánoční pečení

Trouby Openspace mají celkový objem 70 litrů, což je o 20 % více než je v této kategorii běžné. Velký vnitřní prostor nabízí všestranné využití: při přípravě cukroví lze umístit až 4 plechy najednou, do trouby se ale vejde i celý krocan.

Troubu je také možné rozdělit na dva různě velké prostory s rozdílnou teplotou a připravovat pečeni i dezert najednou. Čištění této trouby je díky pyrolýze doslova hračkou. Trojitá dvířka se při spuštěním cyklu automaticky uzamknou, trouba se zahřeje na teplotu 500°C a spálí veškeré nečistoty na prach, který jednoduše vytřeme.

Vestavná trouba OK 1037EL DP.20 X/HA - Openspace

Luce

  • Rozměry: 595 x 590 x 550 mm
  • Provedení: Nerez
  • Dostupná od října 2011
  • Doporučená cena: 36 990,- Kč

Komínový odsavač par HKT 4 X /HA

  • Rozměry: 800 x 430 mm
  • Provedení: Nerez
  • Doporučená cena: 26 990,- Kč

Indesit Company

Indesit Company je druhým největším výrobcem bílé techniky v Evropě a působí ve 24 zemích po celém světě. Každý rok prodá na 15 milionů kusů domácích elektrospotřebičů. V portfoliu společnosti jsou domácí spotřebiče značek Hotpoint, Indesit a Scholtés. Společnost má 16 výrobních závodů v Itálii, Polsku, Velké Británii, Rusku a Turecku. Zaměstnává více než 16 tisíc zaměstnanců a v roce 2009 dosáhla obratu 2,6 miliardy EUR. Od roku 1987 je zapsána na Milánské burze.

Tisková zpráva Indesit

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!