Odkazy

verze pro tisk

Elektrický tlakový hrnec

25. prosinec 2011

Elektrické tlakové hrnce si získávají své místo v kuchyních. Tlakové hrnce se stávají opět moderními a hospodyňky oceňují přednosti vaření díky tomuto vynálezu.

Kdo by si nepamatoval éru klasických tlakových hrnců. Tlakový hrnec byl jednu dobu opravdovým hitem a nesměl chybět snad v žádné domácnosti. Nyní ale tlakové hrnce začaly „spolupracovat“ s elektřinou. A výsledkem je elektrický tlakový hrnec.

Seznamte se: elektrický tlakový hrnec

Hrnec je vyhříván přímo elektřinou, nikoliv prostřednictvím plotýnky, takže tu už vůbec nepotřebuje. Elektrický tlakový hrnec tedy není pouhým vybavením do kuchyně, ale kuchyňským spotřebičem.

Vlastní ohřev a automatické ovládání hrnce zajišťuje při vaření patřičný komfort. Proces vaření je řízen mikroprocesorem a na skončení varu upozorní zvukový signál. Elektrický tlakový hrnec je zpravidla opatřen několika programy, které zahrnují vaření i ohřev. Vnitřek i vnějšek tlakového hrnce bývá vyroben z kvalitní nerezavějící oceli

Elektrický papiňák klade důraz na bezpečnost

Pro všechny ty, kteří se běžného papiňáku bojí, je elektrický tlakový hrnec ideálním řešením. Hrnec je opatřen mnoha bezpečnostními prvky – tlak při vaření je automaticky regulován, existuje systém snižování tlaku, po dosažení zvolené teploty se tlak přeruší, hrnec má ventily regulace, automatické vypouštění páry, automatický bezpečnostní systém uzavírání a otevírání víka.

Velkou výhodou na elektrickém tlakovém hrnci nepochybně je, že na něj není třeba často dohlížet. Jednoduše nastavíte čas na daný pokrm a hrnec se vypne sám. Lze také zvolit odložený start, a tak vůbec nemusíte být závislí na čase.

Pomocník při vaření

Vaření s elektrickým tlakovým hrncem bude rychlejší, úspornější a z pohledu bezpečnosti ve srovnání s běžným tlakovým hrncem i spolehlivější. Tajemství úspory tkví k uzavřené nádobě, takže z hrnce při vaření neuniká pára.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

DUprXMDcU58h

sobota, 18. březen 2017
14:31

I am signed up for my first half in Jan. I have done several 5k and 10k races. I usually do a run/walk. Lately, I have been trying to do all running. I have a bad back so I hope I wo8#7n21&;t get injured. Is this a good program for me to use training or do you recommend another one for me?


posted by: DUprXMDcU58h (n8wa4oj6(a)outlook.com) [Odpovědět]