Odkazy

verze pro tisk

Co je to americká lednice a jaké jsou její výhody?

25. září 2013

Pokud jste někdy slyšeli o amerických lednicích, určitě víte, že si získávají stále více příznivců. Proč tomu tak je? Jednoduše vypadají pěkně a navíc se do nich potraviny ukládají přehledně.

Představujeme americké lednice

Americké lednice potřebují větší kuchyně! Pokud nemáte ve své kuchyni dostatek místa, máte smůlu, protože americké chladničky musí mít pro svou velikost k dispozici více místa než jiné druhy lednic. Nároky na prostor vznikají díky rozložení mrazáku a chladničky vedle sebe. Kromě větší přehlednosti získáte také různé zajímavé funkce.

Mrazící a chladící části americké ledničky se dále rozdělují do různě chladných či mrazivých zón, kam uskladníte potraviny podle jejich typu. Vyšší zmrazení například bude potřebovat maso, menší ochlazení bude postačovat zelenině apod. Do extra přihrádek si rozložíte nápoje, jinam mléčné výrobky a jiný prostor vyhradíte uzeninám. Rozsáhlá kapacita bude vyhovovat početnějším rodinám.

Inteligentní funkce

Americké lednice nejsou jenom objemným mrazidlem a chladidlem. Překvapí vás mnohými inteligentními funkcemi. Můžete zde najít displej se systémem na úsporu energie. Nechybí automatické odmrazování, zařazení do energetické třídy A+. Ohromí vás výborné a hlavně hygienické možnosti uchovávání potravin, funkce na ochranu chladničky před vznikem plísní a pachů po dobu několikadenního pobytu mimo domov (budete na dovolené, u příbuzných apod.).

Americká lednička umí rychle mrazit, najdete v ní výrobník ledu a ledové tříště. Americká lednička má pohodlné elektronické tlačítkové ovládání, nastavitelné nohy. Nechybí ani funkce automatického odmrazování nebo super mrazení.

Americká lednice – Datart se nabízí v několika designech a v různé ceně od známých výrobců. Vybrat si můžete standardní vzhled nebo luxusnější provedení, které zapadne do každé moderní domácnosti.

Komerční sdělení

-got-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

OXa7MhB6k1

sobota, 18. březen 2017
10:44

Whoa, whoa, get out the way with that good inofomatirn.


posted by: OXa7MhB6k1 (fyt9cu882pt(a)outlook.com) [Odpovědět]