Odkazy

Kuchyňské spotřebiče

Vestavné domácí spotřebiče, trouby, varné desky za výhodné ceny.

verze pro tisk

Zapékací porcelán je velmi vhodný pro přípravu teplých pokrmů

18. duben 2011

Při vaření je důležité používat kvalitní hrnce, kastroly a různé zapékací misky a pekáče. Výrobci těchto produktů dnes kladou důraz nejen na to, aby používané nádobí dobře peklo, ale zároveň dbají, aby byly rovněž tepelně odolné, dostatečně robustní a samozřejmě také hygienicky nezávadné.

Zapékací porcelán Revol

Všechny tyto předpoklady naplňuje například zapékací porcelán Revol. Jedná se velmi kvalitní francouzský zapékací porcelán, který skvěle odolává teplotním šokům, je vzhledově moderní, hygienicky naprosto nezávadný a navíc se také jednoduše čistí a omývá, což jistě ocení nejedna domácí hospodyňka.

Prodejce zapékacího porcelánu

Zapékací porcelán Revol je možné si pořídit například u společnosti Kulina s.r.o. Na výběr je hned několik sad a variant těchto zapékacích porcelánů. Mezi velmi oblíbené série patří namátkou Alexandrie, Belle Cuisine, Bombay, Buffet či třeba Cook and Play.

Zapékací porcelán má skvělé vlastnosti

Zapékací porcelán, tedy porcelánové misky, mísy či podnosy, jsou stále oblíbenějším druhem zboží. Mají totiž vynikající vlastnosti, díky nimž je výsledný pokrm mnohem chutnější, nepřipaluje se a je tak i navíc zdravější. Jídlo, které si upečete v zapékacím porcelánu, ocení jistě celá rodina a přátelé, kteří k Vám zavítají na večeři.

Zapékací porcelán si jistě najde místo nejen v rodinné kuchyni, ale i v profesionálních restauracích, kde budou sloužit pro přípravu špičkových jídel pro hosty podniku.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

QxEKPBqVF

neděle, 7. srpen 2016
20:28

That's what we've all been waiting for! Great posgtni!


posted by: QxEKPBqVF (jehl2ol9(a)outlook.com) [Odpovědět]