Odkazy

Kuchyňské spotřebiče

Vestavné domácí spotřebiče, trouby, varné desky za výhodné ceny.

verze pro tisk

Vyměňte staré a nevyhovující kuchyňské potřeby za zcela nové a moderní

10. srpen 2011

Staré nádobí a další kuchyňské potřeby je čas od času potřeba vyměnit, zvláště používáme-li nádobí ještě po našich babičkách. Takovéto nádobí je dnes již značně nepraktické, jídla se v něm připalují, hrnce jsou otřískané a pánvičky nesmaží jídlo tak, jak bychom si určitě představovali.

Hrnce Tescoma

Pokud se poohlédneme po obchodech, možná zjistíme, že dnes se dají pořídit velmi kvalitní kuchyňské potřeby od světových značek za skvělé ceny. Mezi špičku v oblasti prodeje kuchyňských potřeb patří společnost Tescoma. Ta nabízí prakticky veškeré potřeby do kuchyně. Mezi hlavní sortiment firmy patří samozřejmě hrnce. Ty jsou dnes vyráběny z vysoce kvalitní nerezavějící oceli, která v žádném případě nepoškozuje vlastnosti v ní připravovaných jídel, ta se ani nepřipalují a neztrácejí svoji chuť. Hrnce jsou navíc opatřeny silným dnem, které rovnoměrně rozprostírá teplo po celém hrnci, tudíž je vaření rychlejší a dokonalejší. Všechny hrnce Tescoma pak mají dokonale ergonomické úchyty, což umožňuje snazší manipulaci s tímto nádobím.

Termosky Tescoma

Tescoma však ve svém repertoáru zdaleka nemá jen kuchyňské potřeby na vaření a pečení, tedy hrnce, zapékací misky, tlakové hrnce apod., ale může svým zákazníkům nabídnout i mnohé další produkty, jako jsou například termosky, jež dokáží po dlouhou dobu udržovat nápoje v teplém či naopak vychlazeném stavu. Termosky Tescoma jsou navíc vyráběny i v moderním designu a mohou se tak stát velmi pěkným doplňkem v kuchyni.

Další kuchyňské potřeby

Tescoma kromě hrnců, zapékacích misek či termosek prodává také například potřeby určené pro stolování, tedy příbory, slánky, mlýnky na koření, prostírání či podnosy. Díky Tescomě si tak můžete kompletně vybavit celou kuchyni, od potřeb na vaření a kuchyňskou linku až po prostírání na jídelní stůl. Díky tomu tak konečně budete moci odložit staré nádobí po mamince či babičce, které přeci jen již patří spíše do muzea, neboť dnešním moderním trendům v kuchyni již nevyhovuje.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!