Odkazy

Kuchyňské spotřebiče

Vestavné domácí spotřebiče, trouby, varné desky za výhodné ceny.

verze pro tisk

Vaříme v titanovém nádobí

3. listopad 2012

Pamatujete si vaření v obyčejných plechových hrncích? Dnes je jiná doba a vymoženosti se dostávají i do kuchyně. Titanové nádobí vám nejen usnadní vaření, ale díky přípravě potravin v něm, bude jídlo zdravější, jelikož díky nepřilnavému povrchu můžete vařit bez zbytečných tuků, což jistě ocení příznivci zdravé stravy.

Vaření v titanovém nádobí je opravdu jednoduché. Pamatujete, jak jste se vždy snažili opatrně obracet suroviny, abyste náhodou nepoškrábali povrch pánve? To se vám s tímto nádobím nestane. Titanové pánve jsou odolné proti mechanickému poškození. Jsou vyrobeny se slitiny Siluminu, ten je nepřilnavý a hlavně kovu odolný, tudíž při obracení můžete sáhnout klidně po vidličce a maso prostě napíchnout. Ale to není jediná výhoda titanového nádobí. Je totiž všestranně využitelné, jeho doplňkové prvky jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů a zvládnou tak i vysoké teploty. V titanových hrncích můžete bez problémů vařit, dusit, ale i péct či grilovat. Nevěříte? Uši jsou vyrobeny ze silného plastu, který odolá teplotám do 260 stupňů Celsia a poklice díky tvrzenému sklu vydrží teplotu do 350 stupňů Celsia.

Pánve i hrnce se prodávají ve více velikostech, takže každý si přijde na své. Chybět by vám neměl ani čtyřhranný pekáč, který se díky svým rozměrům skvěle hodí na přípravu jídla pro více osob.

Zdravé vaření v titanovém nádobí

Jestliže jste zastáncem zdravé stravy, tak vás jistě potěší, že v titanovém nádobí se dá jídlo připravit bez zbytečných tuků. Lehce zakápnout musíte suroviny obalené ve strouhance, protože jinak by zčernaly. V titanovém nádobí připravíte všechny vaše oblíbené pokrmy jednoduše a chutně, tak neváhejte a vyzkoušejte toto nádobí.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

N8HrsHeEqFeS

sobota, 18. březen 2017
10:43

Kewl you should come up with that. Extnelelc!


posted by: N8HrsHeEqFeS (047ms5fo(a)outlook.com) [Odpovědět]