Odkazy

Kuchyňské spotřebiče

Vestavné domácí spotřebiče, trouby, varné desky za výhodné ceny.

verze pro tisk

Stylové kuchyňské kořenky

3. leden 2012

Nemáte rádi otevřené pytlíky s kořením, které jsou ledabyle uspořádané na určitém místě a nemají žádný řád? V tom případě si pořiďte kořenky, díky nimž budete mít koření přehledně uložené a ihned po ruce.

Žádná kuchyně se neobejde bez koření, přičemž jeho nabídka je více než pestrá. Aby nám však koření doma nezavazelo, je vhodné si pořídit kořenky. Kuchyňské kořenky ale už dávno neplní jen praktickou funkci. Zhotovují se v různých designech a ozdobí jak starší typy kuchyní, tak i ty ultra moderní.

Výběr kořenek je široký

Kořenky se vyrábí s různým počtem skleniček, takže při nákupu zvažte, kolik druhů koření používáte. Kuchyňské kořenky lze zakoupit buď samostatně, anebo v praktickém stojanu či k připevnění na poličce. Hezké kořenky mohou být zároveň i slušivou dekorací do kuchyně. Můžete narazit na stojany a poličky dřevěné, kovové, anebo na jejich kombinaci. Výběr kuchyňských kořenek je tak široký, že možná ani nebudete vědět, kterým modelům dát přednost. Vždy volte s ohledem na styl a zařízení své kuchyně.

Vsadíte na domácí výrobu?

Kromě zakoupení již hotových kořenek si je můžete vyrobit doma. Někomu to může připadat jako zastaralé, nicméně nejenže se tímto způsobem ušetří, ale člověk si může udělat kořenky a stojany přesně podle svých představ.

Pokud najdete nějaké šikovné lahvičky či dózy (například od přesnídávek), stačí je opatřit nějakým pěkným grafickým logem a kořenka je na světě! Logo si zhotovíte na počítači, anebo vystřihnete z obalů zakoupených koření a nalepíte na sklenici.

A co takhle kořenka ze starožitnictví?

Jestliže jste milovníky starožitných předmětů, možná vás zaujmou starožitné kořenky, které jsou k dostání například v různých aukcích či prodejnách se starožitnými věcmi. Takové unikáty se ale samozřejmě nehodí do všech kuchyní.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!