Odkazy

Kuchyňské spotřebiče

Vestavné domácí spotřebiče, trouby, varné desky za výhodné ceny.

verze pro tisk

Špičkové nerezové nádobí a další kuchyňské potřeby

12. prosinec 2011

Kuchyňské potřeby Tescoma se na českém trhu objevují již řadu let. Jedná se o produkty, které se vždy pyšnily vysokou kvalitou, spolehlivostí a odolností. I díky tomu se dnes v mnoha kuchyních používají hrnce na vaření, pánve či třeba sklenice na víno od Tescomy. Používají je nejen domácí hospodyňky, ale také profesionální kuchaři, najdeme je i v mnoha restauračních zařízeních.

Hrnce pro moderní kuchyni

Tescoma jde s dobou. Jako názorný příklad mohou posloužit třeba právě hrnce na vaření. Ty jsou v současné době vyráběny ze zcela nerezových materiálů. Hrnce Tescoma však mají i další přednosti. Vynikají mimo jiné nadčasovým designem a pohodlnými úchyty, které zaručují bezpečnou manipulaci. Samozřejmostí jsou pak také důmyslné pokličky, které zaručují komfortní a rychlou přípravu pokrmů.

Hrnce na vaření s extra silným sendvičovým dnem

Hrnce na vaření Tescoma se dají použít na všechny známé druhy sporáků. Ať už v rodině máte indukční, sklokeramický či klasický elektrický sporák, vždy máte jistotu, že se na nich hrnce Tescoma neponičí. V neposlední řadě je dobré zdůraznit, že hrnce na vaření Tescoma mají extra silná dna, což zaručuje rychlé vaření a tím pádem i minimální spotřebu elektrické energie či plynu.

Nákup kuchyňských potřeb online

Kuchyňské potřeby Tescoma, tedy hrnce na vaření, pánve, sklenice na víno a mnohé další, jsou k dostání i online, objednávat je lze přes internetový obchod eshop.tescoma.cz. Pár dní po objednávce už budete moci vařit v nových, moderních nerezových hrncích, které Vám budou sloužit po mnoho následujících let.

Hrnce Tescoma se mohou stát výborným vánočním dárkem. Právě v těchto dnech finišuje většina z nás s nákupem dárků k Vánocům. A proč nezvolit jako dárek třeba hrnce, pánve či sklenice na víno od Tesocmy.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!