Odkazy

Kuchyňské spotřebiče

Vestavné domácí spotřebiče, trouby, varné desky za výhodné ceny.

verze pro tisk

Pohodlné vaření v titanovém nádobí

9. listopad 2011

Chcete vařit zdravě a přitom rychle? Pak není nic lepšího nežli si do kuchyně pořídit kvalitní titanové nádobí. Jedná se o nejmodernější kuchyňské nádobí, které je díky svým vlastnostem přímo ideální pro každodenní vaření.

Vynikající tepelné vlastnosti

Použijeme-li titanové pánve či hrnce, pak máme jistotu, že v potravinách zůstanou vitamíny, které náš organismus nezbytně potřebuje. Zatímco při přípravě pokrmů v nádobí z jiných materiálů dochází ke značným ztrátám vitamínů a dalších látek kvůli tomu, že vaření probíhá pomalu, v případě použití titanové pánve a hrnců je tomu naopak. Díky silnému dnu má totiž titanové nádobí výbornou schopnost se rovnoměrně rozehřát, jídlo je tak upraveno mnohem rychleji. Sporák je navíc možné vypnout již chvíli před dokončením jídla, neboť hrnec či pánev z titanu vydrží ještě několik minut teplá. Ušetříme tak čas i peníze za energie.

Titanové nádobí je oblíbené i u profesionálů

Titanové nádobí je revoluční novinkou, která si rychle nachází svoje místo v nejedné amatérské i profesionální kuchyni. Začnete-li používat titanové pánve a hrnce, bude vaření ještě větší zábavou nežli doposud. Titanové nádobí Vás rozhodně nezklame. Závěrem ještě dodejme, že titanové nádobí má velmi dlouhou životnost, jen těžko jej během pár let opotřebujete. Nákupem nového titanového nádobí budete mít na dlouhá léta vystaráno.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

RRvvARFuy

sobota, 18. březen 2017
14:50

Your post captures the issue petcferly!


posted by: RRvvARFuy (b4v0ao52(a)outlook.com) [Odpovědět]