Odkazy

Kuchyňské spotřebiče

Vestavné domácí spotřebiče, trouby, varné desky za výhodné ceny.

verze pro tisk

Moderní kuchyňské dřezy z kvalitních materiálů

25. srpen 2012

V mnoha domácnostech se objevují různé spotřebiče a vybavení, která jsou vyrobena z moderních materiálů. Ty se obvykle vyznačují vysokou odolností, dlouhou životností a samozřejmě také pěkným vzhledem. Platí to také pro prostor kuchyně, zejména pro kuchyňské dřezy.

Kuchyňské dřezy patří mezi nejdůležitější vybavení každé kuchyně. Domácí hospodyňky si asi těžko dokáží představit, že by umývaly nádobí v nějaké starém lavoru, dřezy zkrátka v kuchyni nesmí chybět. Je otázkou, z jakého materiálu jsou kuchyňské dřezy nejlepší.

Nerezové dřezy

Mnoho domácností má v kuchyni klasický nerezový dřez. Ty jsou poměrně cenově dostupné. Mezi jejich hlavní přednosti patří zejména snadná údržba, nerezové kuchyňské dřezy jsou tak velmi vhodné z hlediska kvalitní hygieny. Dokáží také dobře odolávat vysokým teplotám. Problémem ale může být jejich dosti velká náchylnost k poškrábání či případnému promáčknutí. Z těchto důvodů je tak vhodnější si pořídit moderní granitové kuchyňské dřezy, které jsou v poslední době velmi žádaným artiklem u mnoha zákazníků.

Granitové dřezy

Granitové kuchyňské dřezy, jinak též zvané kameninové, jsou vyráběny z kvalitního a odolného materiálu granitu, který je tvořen krystalickým křemenem s příměsí barviv a pojivových akrylátů. Díky vhodné kombinaci těchto prvků jsou granitové kuchyňské dřezy mimořádně odolné vůči poškození. Oproti běžným nerezovým dřezům spočívá jejich velká výhoda například v tom, že je není potřeba leštit, i při častém využívání si udržují svůj původní vzhled. Nehrozí zde nebezpečí poškrábání či pomačkání materiálu.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!